Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjemnek az is baj, ha...

A férjemnek az is baj, ha pénzem van, az is ha nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

mindig ellenem van, ha pl fizuemelést akarok kérni, vagy munkahelyet akarok váltani, hogy többet keressek.

amikor meg pl most, a megtakarításomat akartam megemelni (lakásra gyűjtünk) határozottan lehülyézett, 100 érvet sorolt miért ne emeljem a végén azt is kihozta belőle, hogy szüntessem meg.

de amikor meg nem volt állásom, ill. nem volt bejelentett állásom, folyamatosan a kapcs. végével zsarolt, hogy velem nem lehet alapozni.


megmondtam neki ezt, hogy ha van pénzem, az a baja, hogy nem értünk egyet,meg nem működik a kapcsolat, ha nincs meg az a baja, hogy ő mindenképp azt nézi, hogy hogy nem működik, és hogy lehet ez, amikor egy a csónak.


erre annyit mond, hogy csak fújom a magamét, csináljak, amit akarok.


hogy lehet valaki ilyen? hogy lehetetlenné teszi a másikat??? mit tegyek?


2012. jún. 16. 20:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszika meg a van sapka, nincs sapka esete.


Nem tisztel, érzelmileg zsarol. Miért vagy vele?

2012. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem a férjednek nem is annyira a pénz van/nincs a problémája, hanem az, hogy te egyáltalán önállóan mersz gondolkodni és dönteni a saját dolgaidról.

Amikor nem volt állásod, azt éreztette veled, hogy milyen senki vagy, mert - gonolom - ő tartott el.

Ha több pénzt szeretnél az a baja, hogy esetleg többre is tartod majd magadat. Nem lehetetlenné akar tenni, hanem az alárendelt szerepedet szeretné megtartani. Ez sajna nem pénzkérdés...

2012. jún. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, ezek eszembe sem jutottak.

sajnálatosak az elhangzottak

2012. jún. 16. 20:49
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

valóban. a pénz csak ürügy, h beléd köthessen.

kérdezd meg tőle, h mi a konkrét baja, mert ez így nem vezet jóra.

2012. jún. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
Ne haragudj de mindig is baja lesz ...a pénz egy örökös vita forrása!Tudom nem könnyű de vagy beletörődsz hoggy ilyen és beveszed a leszarom kapszulát vagy elgondolkodsz hogy az életedet érdemes e egy ilyen férfival leélned!Nem tudom milyen családi állapotban vagytok...és mennyi az az idő amiről beszélhettek , csak azt hogy ez így nem jó! Lépj fel drasztikusan és nézd meg mit reagál!A másik ha nem volt állásod és a kapcsolat végével fenyegetőzik az már réégen nem jó! Nem érdemel meg akkor téged hiszen a mai világban nem könnyű az más ha kerested , és találtál , és beleadtál apait anyait a munkahelyeden hogy jól tejesítsd és meg is tartsd! Ha az anyagikon fekszik egy kapcsolat az régen nem jó én ezt mondom! ...Remélem sikerül megoldanod a problémád! sok sikert hozzá!
2012. jún. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

?ilyen házasság az,ahol nem közös kasszán vannak? Közösen kell beosztani,és költeni is.

Nem tudom,hol dolgoz,de fizetésemelést kérni manapság elég rizikós. Jobb állást találni sem egyszerű.

Meg kellene beszélnetek,hogy a férjednek mi valóban a kifogása.

2012. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
amikor a "háttérről" érdeklődöm a valódi problémájáról, folyamatosan mondja tovább az épp aktuális problémát, most speciel az anyagiakban való különbözőséget. globálisan soha nem néz, szerintem a kérdést sem érti, hogy igazából mi a baj?
2012. jún. 16. 21:13
 8/30 A kérdező kommentje:

végül azzal zártam a "beszélgetést", hogy annyit mondtam hogy azon kívül, hogy kántálja, hogy nem értünk együtt,nem működik a kapcsolat, meg "én" pénzem, meg "ő" pénze elveket taglal, ezeken kívül, ő semmit nem tud felmutatni a kapcsolatban.

csend lett.

de szerintem változni semmi nem fog ettől.

2012. jún. 16. 21:26
 9/30 A kérdező kommentje:
* egyet
2012. jún. 16. 21:27
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha szerintetek sem működik a kapcsolat, akkor miért kérdés, hogy mit tegyél?
2012. jún. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!