Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nászútra bevállalnátok 30...

Nászútra bevállalnátok 30 órás buszutat?

Figyelt kérdés
Törökországon gondolkozunk de a 30 órás buszút elkeserítő. Sajnos a párom fél a repüléstől és bennem is van egy kis ellenérzés.Akik voltak ilyen hosszú buszos utazáson azoknak milyen tapasztalatai vannak? Hogy lehet kibírni?
2012. jún. 25. 13:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%

Kizárt. Mármint, hogy bevállalnám. Voltam már hasonlón, de pokoli fárasztó és rettenetesen idegesít a többi ember. Inkább menjetek közelebbi helyre, ha mindenáron csak a busz jöhet szóba.

Egyébként ha jó alvókád van, türelmes vagy, toleráns, nem dohányzol és tudsz olvasni v. zenét hallgatni, akkor ki lehet bírni.

2012. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
70%
Na ez aztán agyonüti a romantikát. Egy nászútnak pont arról kellene szóljon,hogy kényelemben és meghitten egymással törődtök,nem 30 óra zötykölődésről és hányingerről. Győzzétek már meg egymást,hogy felüljetek a gépre. Mellékesen a légi közlekedés piszok biztonságos.
2012. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
80%
nem. akkor már inkább kettesben, személyautóval és útközben megszállunk valahol, h ne legyen olyan fárasztó
2012. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
70%
Semmi esetre sem.
2012. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
42%
Igen. Tök jó lenne!
2012. jún. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Semmiféleképpen. Ezeken a buszokon szinte mindig csak igéret a légkondi, az előtted ülő hátradönti az öledbe az ülését, de ha te hátradőlnél, akkor a mögötted ülő rugdos, végig szar zene szól, amit a sofőr válogat össze... brrr!
2012. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
78%

ne menjetek busszal.

Én voltam már ilyen úton,nem vagyok se sznob,se kényes,sátrazás,nomád körülmények jöhetnek,de szörnyű a busz ennyi ideig.

Hányinger,begörcsöl mindened ennyi üléstől,ha kifogtok egy olyan sofőrt még wcre is alig álltok meg .. kényelmetlen,aludni alig vagy egyáltalán nem lehet. Egy ilyen út után alapból 2 napig meg se fogtok bírni mozdulni..

2012. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Egy fárasztó esküvő után, egy még fárasztóbb buszos kirándulás? No, nem!
2012. jún. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
63%
Ki lehet bírni és ha Törökországba vágytok, szerintem vágjatok bele... valamit valamiért.. és egy nászút megér ennyit! Mi 18órát zötykölődtünk, menetben nem tűnt hosszúnak- pedig volt idegesítő utastársunk-, hazafelé viszont már nagyon nyűglődtem, mert kiolvastam a könyvem:) Szerintem útra pakolj könyvet, mp3 lejátszót és kártyát vagy valamilyen olyan játékot, amit tudtok ketten is játszani, hogy jobban teljen az idő napközben.. Este pedig - ha van tv a buszon-1 vagy 2 filmet is lejátszanak. Párom még nem utazott ilyen hosszan buszon és ő is kibírta (jobban mint én). Bárhova is mentek, jó utat!
2012. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
72%
Én eddig 9 és fél órát buszoztam leghosszabban Lengyelországba, de mire odaértünk, alig bírtam menni. Kb mintha sérvet kaptam volna, pedig voltak megállók és mászkáltam is, ha tudtam. Tény, hogy elég brutális, de ha kényelmes lesz a busz és van mód normálisan aludni benne, nem pedig elgémberedni egy kis ülésben, akkor mennék.
2012. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!