Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem bízik meg bennem...

Miért nem bízik meg bennem anyukám, a közös nyaralásunkat illetően?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17éves lány vagyok, pasimmal idén szeretnénk lemenni nyaralni kettesben, 3 napra tervezzük. anyukám csak úgy engedne le, ha valaki szülő is velünk jönne... 3 hónapja vagyunk együtt. Tudnátok segíteni??:)

2012. jún. 25. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
A neved elárulja,hogy burokban nevelkedtél,ezért.
2012. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert 17 vagy és mert 3 hónapja vagytok együtt.
2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én 23 (!) éves lakótársamat sem engedik a szülei a barátjával nyaralni, akik 3 hónapja vannak együtt...ez durva már....


Téged viszont én sem engednélek el...én voltam 17 évesen a párommal nyaralni, de nem kettesben, hanem barátokkal, és akkor már majdnem 18 voltam. Menjetek haverokkal, akkor talán puhíthatóbbak a szülők, ha nem, akkor várni jövőig :D

2012. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem elengedtek 17 évesen, a barátom 26 volt, valószínűleg ezért is, hisz bíztak benne, felelősségteljes felnőtt volt. És mi akkor már egy éve együtt voltunk. Külföldre mentünk 2 hétre. Amúgy belföldön is többször mentünk el hosszúhétvégére, először mi is 3 hónap után. Abból sem volt gond. A szüleid tudnak arról, hogy élsz-e szexuális életet? Ha nem tudják, vagy azt hiszik, hogy még nem, valószínűleg azért nem engednek el, mert attól tartanak, hogy majd biztos ott történik meg a dolog (bár ezt sosem értettem, ugyanúgy otthon is megtörténhet, de ez már csak ilyen szülő-logikat...). Az én szüleim tudták, hogy mi 1 hónap után lefeküdtünk, meg azt is, hogy figyelünk a védekezésre (anyuval mentem fogamzásgátlót iratni).
2012. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 sütike66 válasza:

kedves 4-es, köszönöm a válaszodat!:)

nem élek még szexuális életet, csak csók, meg tapizás volt, de anyukámnak azt is körülbelül elmondtam. nyaralni meg tényleg csak azért mennénk le, hogy végre ketten önállóak legyünk, és ne szóljanak bele, hogy mikor, és mit csináljunk. ha már állati ösztönösen "dugni" akartunk volna, már rég megtörténhetett volna...

2012. jún. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 sütike66 válasza:
(*kérdező voltam)
2012. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert egyébként sem bízik meg benned.
2012. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha amitt agódik hogy lefekszel a "pasiddal",akkor már megtörtént,vagy azt hogy ahhoz nem kell nyaralni menni.De engem valamiért jobban zavar a pasim megfogalmazásod,párom,kedvesem stb,a pasim olyan közönséges.
2012. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"hogy végre ketten önállóak legyünk, és ne szóljanak bele, hogy mikor, és mit csináljunk."

17 éves vagy, jó, hogy beleszólnak..

3 hónapja vagytok együtt és egyedül akartok elmenni 3 napra, gondolom nem a szomszéd városba...

És értetlenkedsz.

2012. jún. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pasi nagykorú? Az kicsit javítana a helyzeten...

Másrészt minden embernek kell egy kis idő, hogy megszokja az új helyzeteket. Jóanyád még nem szokta meg hogy:

1. 17 vagy

2. Pasid van.

3. El akarsz vele menni nyaralni.

4. Szexelni akarsz vele.

5. A pasi csak 3 hónapja van.

Szóval talán kis idő kell neki, meg értelmes beszélgetések. ( Az se árt, ha a pasi értelmes, tisztelettudó és emberi kinézete van...)

2012. jún. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!