Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már ősszre kész...

Mit tegyek? Már ősszre kész lesz a házunk, félek, h addigra szét megyunk.

Figyelt kérdés
Egy honappal ezelőtt nagyon vártam,h végre külön költözünk,de anyi a félreértés,veszekedés köztünk,h nem tudom,h igy mennyek e vele.nagyon válogatni nincs esélyem,mert anyukámék nagyon szegényes körülmények közt élnek.de választanom kel,h vissza a nyomorba,vagy egész életembe idegeskedni fogok.ti mit tennétek?
2012. jún. 25. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A "házunk" mit takar? Mennyi benne a tulajdonhányadod?

Adjátok el, és fogd a pénzed.

2012. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Félreértés, veszekedés? Ha nem írod meg, hogy mi van, hogyan adjunk tanácsot?

Jut eszembe: A szüleid maximum 40 év körüliek. Miért vannak nyomorban? Nem dolgoznak, isznak?

Ti miből építkeztek?

2012. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

miért vannak nyomorban? ..... ha vki minimálbért kap egész életében, akkor elég szegényes körülmények között él...

Ezeket a dolgokat jobb lenne, ha értelmesen beszélnétek meg, nem kell egyből a legszélsőségesebb dolgokra gondolni.

2012. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kolcsonbol lesz a haz.anyu egyedul neveli az ocsemet,minimalberbol.a veszekedes a haz miatt van,mi h legyen,de mar lassan mindenert ossze veszunk
2012. jún. 25. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Ezek nagyon nehéz dolgok....de talán az lenne a helyes (már, ha megoldható), hogy mindkettőt választod. A házat és anyukádékat is. A távolból támogatnátok őket, és ezt igazán megérthetné a párod is, ha valóban szeret.
2012. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2: 40 év körüli szülők? Ezt honnan veszed? Én 24 vagyok, anyám rég elmúlt 50, apukám pedig nyugdíjas!


A kérdésre válaszolva: nem mindegy, hogy milyen jellegű a félreértés, veszekedés és az ebből adódó feszültség. Félreértések mindig lesznek, nem lehet 10-20-30-40-50 évet leélni félreértések és viták nélkül, ezeket meg kell oldani, mindkét félnek törekednie kell a kompromisszumra. Persze nem mindegy, hogy min megy a vita, és hogyan oldjátok meg, de emiatt kár lenne egyből elhagyni, mert problémák egy másik kapcsolatban is ugyanúgy lesznek. 24N

2012. jún. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj vele,ha továbbra is veszekedtek akkor még mindig dönthetsz.Nálunk a legnagyobb viták házfelujitásnál voltak,mindketten stresszeltünk a pénz miatt,jó lesz e ugy ahogy kigondoltuk stb.Elég volt egy félreérthető mondat és máris egymásnak ugrottunk.Normál helyzetben semmi gond köztünk de az épitkezés kikészit.
2012. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,nálunk is a pénz miatt.ha a házat választom,már nem tudom az anyukamat támogatni,mivel ott a hitel.azt hiszem vele maradok,megvárom,h beköltözzünk,lehet,h ujjá születik a kapcsolatunk:)
2012. jún. 26. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!