Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a párom? A...

Miért csinálja ezt a párom? A hátam mögött megígér a (nevemben is) valakinek valamit, majd engem kész tények elé állít, hogy oldjam meg valahogy.

Figyelt kérdés
Holnap az egyik kollégájának kellene mennünk segíteni a költözködésben, mivel én most nem emelhetek, ezért nekem "csak" főznöm kell 6 emberre... Mindezt ma mondta el, pedig már egy hete megbeszélték. Nem értem miért ennyire nehéz engem megkérdezni, hogy jó ötletnek tartom-e vagy sem. Sajnos nem az első alkalommal teszi ezt. Hogyan állítsam le ezt végleg?
2012. jún. 12. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, hogy egyszer nemet mondasz és nem csinálod meg. Mondd neki, hogy máskor beszélje meg veled. Ennyi. Akár most is megtehetnéd ezt, ők meg majd rendelnek pizzát, gondolom nem vágná földhöz őket anyagilag.
2012. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod vele megbeszélni, szervezd be te is hasonlóba, pl. rokonnak egész napos fabehordást, favágást, majd átérzi,hogy milyen és mondhatod, hogy ő is ezt csinálja veled, miért van kiakadva.
2012. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába mondok nemet, a következő héten megint előáll valamivel. Holnap, ha akarnék se tudnék menni, mert a kórházba kell mennem felülvizsgálatra, de akkor is bosszant, hogy nem tud erről leszokni. :(
2012. jún. 12. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak akkor vagy hajlandó belemenni, ha előtte megkérdez téged, nem csak közli, hogy holnapra talált neked elfoglaltságot.
2012. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sorozatos nemmel kell válaszolni a hülyeségre. Ha bele tud rángatni hát így jártál, nyílván nem tart elégé csapattagnak, hogy a döntésben részt vegyél.

Vagy megmondja 72 órán belül az ilyen egy hete relendezett dolgokat vagy a válasz egyértelmű NEM. Ha te tudod ehez tartani magát hát majd őt kénytelen lessz.

2012. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én felhívnám az elhitetetteket, és megmondanám, hogy most értesültem róla, mert a férjem meg sem kérdezett, úgy ígért el, sajnos nem tudom elvállalni.

Evvel következményeket is viselnie kell, hiszen kitudódott mindenkinek, mit csinált.

2014. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!