Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

több mint egy éve vagyok együtt a barátommal, tavaly voltunk kettesben nyaralni külföldön, most meg kitalálta az anyukája, hogy menjünk hármasban nyaralni valahova. azaz ő,barátom és én. de én nagyon nem szívesen megyek vele, de a barátomnak akárhányszor mondom h nem szívesen megyek nem érti meg. ti mit tennétek a helyemben?


annak az oka, hogy nem szívesen megyek vele az az, hogy ha náluk vagyunk azon kívül, hogy kérek-e vmi kaját nem beszéltem vele..és nem is érzem azt, hogy kedvelne..illetve hallottam, hogy egyszer a barátomnak azt mondta ordítva, hogy "menjél ahhoz a hülye k*rvához" (lépcsőházban vártam amíg barátom felment valamiért és "összevesztek", hogy még mindig velem lenne ( a születésnapomon) és nem marad otthon)


megjegyzés: anyukája már idős is..és beteg.így még jobban nem mennék, mert szedi a gyógyszereket,de attól már volt kórházban rosszul lét miatt nem egyszer..



2012. jún. 25. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy az anyja nem kedvel téged, ha tényleg nem, megértem a bajod.


Viszont ezt a nyarat én is hármasban tervezem. Az én anyám is idős, beteg (bár nem került még kórházba rosszullét miatt), özvegy, rejtély, hogy mennyi van neki hátra. Alap dolognak tartom, hogy ő is nyaralhasson, ne az legyen, hogy én élem az életem valahol, ő meg ül a panelban a 40 fokban, amíg a kisfia a barátnőjével ül a vízparton.

Ha a barátnőm nem fogadná ezt el, mehetne, amerre lát.

2012. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Említsd meg neki, hogy hallottad a lépcsőházban, hogy mit mondott rád... És ez nagyon rosszul esik neked, hiszen te igyekszel egy normális kapcsolatot kiépíteni az anyukájával. Mondd meg neki, hogy jobban szeretnél kettesben lenni vele, és menjen el külön anyukájával is, ha akar, és meg tudja oldani.


De ki tudja, talán ez egy jó alkalom lenne, hogy bizonyíts, és kicsit megkedveljen.

2012. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első: nem azt mondtam, hogy ne jöjjön, hiszen persze, neki is megvan a joga h utazzon..stbstb..csak érted..most ki lesz fizetve a drága út..aztán ki tudja..addig megint kórházba kerülhet..és mellesleg a meleget se bírja..nem akarja h a hoteltől lépcső menjen a tengerpartra..elég sok az igénye.


azt nem értem mondjuk, hogy ha nem kedvel (aminek nem látom okát mert kb meg se szólalok hogy ha ott van, és az öltözködésem se kihívó) akkor miért akarja h velük menjek?

2012. jún. 26. 00:15
 4/5 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:


nem merem neki megmondani..azután is úgy tettem, mint aki nem hallotta..(több mint fél éve történt).


mondtam már neki, hogy nyugodtan menjenek csak ketten, engem nem zavarna ( hiszen én még diák vagyok és pénzem sincs az útra amit mellesle az anyukája fog fizetni ) de azt mondta, hogy nem én is megyek vele.


már én is gondoltam rá, hogy végülis be tudom neki bizonyítani, hogy nem ijedtem meg attól, hogy vele utazzak..csak azért mégis egy hétre elmenni..

2012. jún. 26. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit a lépcsőházban hallottál, azzal valószínűleg nem téged akart minősíteni, hanem a fiát bosszantani, mert haragudott rá. Ettől függetlenül ez nagyon csúnya és ellenszenves húzás volt.

Próbálj meg közeledni hozzá, mert az azért furcsa, hogy nem beszélgettek, amikor ott vagy. Lehet, hogy ő ezért azt hiszi, hogy te nem kedveled őt.

Szerintem bírd ki ezt a nyaralást, lehet, nem is lesz olyan rossz. Esténként elmehettek kettesben bulizni, és lehet, hogy rájössz, hogy nem is olyan kibírhatatlan az öreglány.

2012. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!