Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni az öcsém ellen?

Mit lehetne tenni az öcsém ellen?

Figyelt kérdés
Az öcsém 16éves volt most,de már évek óta terrorizálja a családom,mindennek úgy kell lennie,ahogy ő akarja,ha nem teljesítjük a parancsát megver minket,1x apa ujját is eltörte.Folyamatosan szabályoz minket,főleg engem,hogy mit tehetek és ha nem tartom be akkor büntetés,pl egy hét internetszünet.Ha elmegyek szórakozni,akkor megszabja mennyi pénzt kaphatok és mikor kell hazajönnöm.Neki bármit lehet viszont csinálni,fontos lenne ha segítenétek,mert már nem bírjuk ezt így vele.Arról ne beszélve,hogy mindent tönkretesz,mindenkivel kötekszik,van,hogy csak jókedvébők bánt minket mind fizikálisan mind mentálisan,ha más közösségben van viszont olyan,mint a ma született bárány.

2012. jún. 27. 16:46
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
31%
16 éves, 120 kiló, és 180 cm? Most már tuti hogy kamu,
2012. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
rendőrség...
2012. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

nem kamu,miert kamuznek?-.- aki egesz nap zabal es nem mozog semmit az szted hogy nez ki? plusz eleve hajlamos elhizasra?

A masik meg,volt h ki hivtuk a rendorseget ellene de elfutott ra egy honapra kihivta ram mentoket mikor bantott es kiborultam mar tole bosszubol,mentosoknek meg el kellett vinniuk ugye mert ha nem 50ezer teritesi dij van o meg mikor elvittek papat integetett.A szuleim meg beszariak,nem mernek lepni,meg biztos feltik is...

2012. jún. 27. 17:23
 14/40 anonim ***** válasza:
84%
És hagyjátok hogy egy utolsó gyökér f*sszopó k*csög terrorba tartson...Fogjátok meg magatokat és álljatok már a talpatokra mert így még tovább fajul a helyzet.
2012. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán, hogy fajulhatott el ez idáig, gondolom nem mindig volt 120kg...?!
2012. jún. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
82%
G-ci én úgy elverném hogy besz*rna. Küldjétek hozzám.
2012. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, de ötletes. :)
2012. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

nem kamu!istenem birom a sok kommentelot h ilyen kamu olyan kamu,a faszt

ja mert en tudok tenni ellene lany letemre h sokkal gyengebb vagyok mint o?

2012. jún. 27. 17:40
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

"A masik meg,volt h ki hivtuk a rendorseget ellene de elfutott" :D Hát ezen hatalmasat röhögtem.


Feljelentést tettetek-e az ujjtörés után? Orvosi látlelet van? Ha igen akkor a rendőrség nem tudhatja el ennyivel, hogy "elfutott".

2012. jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
nem volt latlelet,es nincs bejegyezve h o volt,eleg szegyen ez a csaladnak,amugy meg utana elemnt keresni a rendorseg es megtalaltak,lebasztak meg minden,de nem hatott
2012. jún. 27. 18:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!