Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éve van barátom, ö városi,...

Egy éve van barátom, ö városi, én vidéki vagyok. Az a gondom vele nagyon lassu. én meg az ellenkezöje vagyok, ami rettenetesen idegesitö. Adj tanácsot hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Cseréld le,Ilyen típus,sosem lesz gyorsabb.

A városnak és a falunal nincs köze hozzá,a horoszkópjának hamarabb.Valószínűleg mérleg.

2009. júl. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát te változtatni akarsz rajta, akkor már nem is fogadtad el úgy ahogy van. szerintem is cseréld le.
2009. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Ennek se a város-faluhoz se a horoszkóphoz semmi köze! Az én férjem mérleg, egyáltalán nem lassú, akkora baromság ez a horoszkóp, ember még egy ilyen hülyeséget ki sem találhatott volna! Főleg így aszcendens nélkül ítélni!

A barátod ilyen természetű, te pedig amolyan. Ha ez téged ennyire idegesít, akkor nem úgy szereted ahogy van. Megváltoztatni a természetét pedig sosem fogod tudni. Tehát vagy fogadd el és így szeresd vagy hagyd el.

2009. júl. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem igaz, hogy nem lesz gyorsabb. Az én férjem is ilyen lassú volt, én meg pörgős. Pár év és összecsiszolódtunk, már 12 éve vagyunk együtt két gyönyörű gyerekkel. A világ legjobb emberét hagytam volna elmenni, ha ez miatt mást keresek. Van remény:)
2009. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Ja, és én pörgős létemre mérleg vagyok, úgyhogy az első mindenben téved:D
2009. júl. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod elfogadni olyannak, amilyen, akkor nem tartoztok össze, tehát keress valaki olyant, akit el tudsz fogadni olyannak, amilyen. A különbségek-hasonlóságok nem számítanak, ha el tudod fogadni őt olyannak, ha nem vagy erre képes valakinél, akkor mindegy, mennyiben egyeztek.
2009. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!