Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?...

Mit csináljak anyámmal? Másnál is így van ez?

Figyelt kérdés
Anyám gyerekorom óta utál Egyszer a szemebe mondta hogy nme kívánt terhesség vagyok gyerek koromba folyton vert volt hogy begyógyszereztetet Mindig kiabál velem megaláz emberi mivoltomban Mindent megtet azért hogy ne tanuljak tovább csak szakmunkásba mennyek Most egyetemre járok Középiskola mellet végig kellet dolgoznom mert ő nem hajlandó engem elltartani Kereset magának egy palit aki eltartja neki megvan oldva a dolga. Engem egyfolytába szid hogy lusta vagyok munkanélküli meg az egyetemre is azért megyek De közbe ő se dolgozik Mássoknál is gyerekeknek kell dolgozni? Ha nincs munka akkor is van munka címü dolog ha meglátja hogy pihenek akkor rögtön ba szogat hogy mért pihenek rengeteg munka van Elköltözni nem tudok Minden emberi kapcsolatom tönkre tette Soha nem volt barátnőm csak titokba Már többször volt hogy fölakartam akasztani magam Nem bírom ki Keményen tanultam ebben az évben is jó lett ez a félév is nekem nem jár egy kis pihenő ? Napi 10 órákat tanultam Más hallgatóknál is ilyen borzasztó a nyári szünet?
2012. jún. 28. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemista vagy? Milyen egyetemre jársz ilyen borzasztó helyesírással?
2012. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj, de biztos egyetemista vagy? Szörnyű a fogalmazásod és a helyesírásod. A történet szörnyű. Mielőbb ki kell lépned ebből a helyzetből. Oldd meg, hogy költözz el! Felnőtt ember vagy, állj a sarkadra! Én a kapcsolatot is megszakítanám vele.
2012. jún. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A lényeg hogy ilyen anyával nem kell együtt élni, mert sosem lesz jobb, csak tönkretesz téged.

Olyan nincs hogy nem tudsz elköltözni, keresel munkát, kibérelsz egy olcsó szobát és kész, költözz el onnan.

2012. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én kérek elnézést azért, hogy ilyen ocsmány helyesírással itthon az egyetemig eljut valaki.
2012. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Állj a sarkadra, ne hagyd magad!

Komolyan nem értem, az ilyen tényleg, minek szül gyereket.Már kezdem megérteni, hogy mégis csak felelősségteljesebb és jobb indulatú az, aki inkább elveteti a nem kívánt gyermeket, mint az, aki megszüli, aztán ba.szogatja, amíg csak él.


Egyébként ne haragudj, de elég fura a helyesírásod.Nem gond ez az egyetemen?Értem én, hogy sietve írtad, meg ideges vagy, na de akkor is...

Én szakmunkás vagyok, de tudok hibátlanul írni, igaz, mégis analfabétának gondolnak az "okosok", mert nincs érettségim.Milyen világot élünk!Istenem!...

2012. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként már azért, mert begyógyszerezett, vert, jelenthetted volna a hatóságoknál, például családsegítőnél.Lehet, hogy kivettek volna a karmai közül, de valószínűleg a gyermekotthonban sem szenvedtél volna többet, mint anyád mellett.
2012. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg elmenni most nyáron dolgozni, hogy ne legyél sokat otthon és legyen kereseted!Diákszövetkezeteknél is próbáld meg...
2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kollégium,akkor is ha 10 méterre laksz...


Nyáron is benn maradhatsz,mellette diákmunka,és látnod se kell anyád

2012. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott anyádat! Ha egyetemre jársz és jó a tanulmányi átlagod biztosan kapsz ösztöndíjat. Mivel eszerint anyád egyedül nevel(esetleg volt gyermekvédelmid is), jogosult vagy szociális támogatásra. Ezen kívül a koli is jóval olcsóbb, mint másnak. A kedvezmény nélküli kolik is minimum 9 ezertől kezdődnek. Pályázhatsz szakkoliba, ahol plusz ösztöndíjat kaphatsz. Menj el diákmunkára! Nem tudom mit nyávogsz, ha elérted kemény munkával, hogy egyetemre juss ilyen körülmények között, akkor ez kb egy lépés otthagyni anyádat.
2012. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!