Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen adtatok párotoknak...

Hány évesen adtatok párotoknak kulcsot a házhoz?

Figyelt kérdés
Én 16 éves vagyok és ma délelőtt párom ( aki 21 ) és a szülei átadtak nekem egy kulcsot a házhoz és a kapujukhoz azzal a mondattal, hogy "hozzájuk bármikor mehetek". Ez engem nagyon meglepett, korainak találom. Viszonozni kéne?
2012. jún. 28. 18:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg ez családja vállogatja... meg kapcsolatfüggő is...

Én pl.: ha külön laknék akkor adnék kulcsot a páromnak valószínű. Hogy mennyi idő után nem tudom megmondani, ez a kapcsolat- függő.

Mivel otthon lakom, úgy vagyok vele, hogy senkinek nem adnék kulcsot, kapcsolattól függetlenül sem. A mi családunkban ez nem szokás, hogy valaki csak úgy bejöjjön, főleg nem akármikor...A szüleim szüleinek sincsen kulcsa hozzánk, sőt ha jönnek hozzánk előtte, szólnak hogy alkalmas e. Szerintem ez így van rendben. Egy barát- barátnő pedig ki tudja meddig marad meg....

2012. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, én is teljesen úgy gondolom, ahogy írtátok. Ha saját lakásom lenne, ott is elvárnám, hogy jelezze, hogy jön, amíg én is egy serpenyővel le nem csapnám szegényt. :D

Holnapután tudok csak beszélni barátommal, szerintem vissza is fogom adni a kulcsot. Ott van az asztalomon, egész nap vele szemeztem és megmondom őszintén, bizarr. :S

2012. jún. 28. 20:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Már ha megkaptad ne add vissza, csak mond, hogy úgy sem fogsz csak úgy bejelenni :)
2012. jún. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

16 évesen nagyon korai,eszembe nem jutott ilyen ennyi idősen,pedig akkor nekem is 20 éves pasim volt,imádtak a szülei,rengeteget voltam náluk.


23 évesen adtam először kulcsot pasinak,első önálló albim,fél éve voltunk épp együtt.

2012. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben, vissza adni nem fogom, de használni sem. Ő tőlünk kulcsot nem fog kapni, pedig anya adni akart, de lebeszéltem. Értelmetlen. Köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 29. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!