Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összevesztem anyukámmal, mit...

Összevesztem anyukámmal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt mondta,hogy menjünk el strandra. Mondom oké,10 perc. Elkészültem,tényleg nem volt több 10 percnél. Indulunk a buszra,de sajnos lekéssük. Elkezd velem kiabálni,hogy sosem vagyok kész időben. Otthon dührohamot kapott,széttépte a nadrágját,és közölte,hogy egy hülye bányarém vagyok. Jó-jó,mindenki mond olyat dühből,amit nem gondol komolyan,de ez durva volt. Most csak duzzog. Félek odamenni békülni mert attól tartok,még egy balhé lesz.

Van ehhez egy külön történet is. Bejelentkeztem skype-ra,és ráírtam a legjobb barátomra. Elpanaszkodtam neki,erre csak egy hangulatjelet ír vissza. Ezen kicsit kiakadtam,és számon kértem tőle.Erre megkérdezi,hogy miért vele balhézom,mondom nem balhézok,csak bántó,hogy egy hangulatjelet ír erre az eseményre. Erre megsértődött,így sikeresen összevesztem Danival is.

Segítség!(egy 14 éves lány)


2012. jún. 29. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen napok!

Olyankor mondom: úgy látszik, ez nem az én napom!

Próbálj meg azért velük valamilyen mértékben ismét "beszélőviszonyba" kerülni, és ha már idáig eljutottál, akkor annyit mondani: bocsi nem úgy gondoltam, mint ahogyan mondtam. nem akartalak megbántani stb.-stb.

Persze meglehet, hogy pl. majd pont a mamád is ugyanezt fogja mondani neked, csak nem biztos, hogy ezt a beszélgetést őneki kellene kezdenie. Legalábbis meglehet, hogy ő ezt gondolja, ezért várja, hogy te közeledj. Tedd meg neki, és utána még lesz, lehet szép a nap további része.

2012. jún. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot,Danival szerencsére ki is békültünk. de anyámmal nem látok rá túl sok esélyt. próbáltam már,de egyszerűen rám csapta az ajtót. tényleg nem tudom mi legyen most. :(
2012. jún. 29. 12:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, közben "elvesztem"

Azóta eltelt pár óra, ha még mindig nem enyhült meg a mama, akkor szerintem ma már hagyjad.

Max. még próbáld meg, vacsi előtt kérdezd meg tőle, hogy tudsz-e valamiben segíteni? Ha ez sem jön be, akkor majd holnap ismét próbálkozol bocsánatot kérni tőle. (Legalább a barátoddal már sikerült kibékülnöd.)

2012. jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!