Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek a legjobb...

Hogy viselkedjek a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés
mind a ketten nagyon jóban voltunk megszoktuk beszélni egymással a gondjainkat de vhogy egy idő után elegem volt hogy mindig azt ő szavai utan ugraljak vagyis amikor utalt vkit nekem is kellett utalnom de ezt mindaddig fajult hogy nem voltam képes vele beszélgetni egy idő utan azt vettem észtre hogy mindenkit a környezetemből ellenem hangolt .. kérlek adjatok vmi tanácsot

2012. jún. 29. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Inkább 10 ellenségem legyen, mint egy ilyen "barátnőm". Most komolyan: olvasd el, miket írtál. Szerinted ez egy barátság?! Én tuti minden kapcsolatot megszakítanék ezzel a kavarógéppel!
2012. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hidd el én ezt csinálnám csak kiszolgátatottnak érzem magam ilyenkor
2012. jún. 29. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Használj a mondatban vesszőket és pontokat a tagolás érdekében.
2012. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de a kioktatást nem igazán érdekel, hogy írjak egy szöveget.
2012. jún. 29. 21:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, igen, mire rájöttem, hogy az utal=utál. Tényleg használd az ékezeteket!
2012. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 honestly válasza:
ha tényleg legjobb barátok vagytok elmondhatod neki a problémádat és ha belátja, hogy téved változtatni fog. ha meg nem akkor nem érdemel meg téged, keress más barátokat akik méltók rád.
2012. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jó baráti kapcsolatnak nem velejárója, hogy a felek ugyanazt teszik, gondolják. Nekem is van legjobb barátnőm, állítom, hogy több a különbség közöttünk, mint a közös vonás, mégis nagyon jóban vagyunk. A barátság nem egyenlő a másik majmolásával, pláne nem azzal, hogy a barátnőd arra "kötelez", hogy utálj valakit azért, mert ő utálja. A másik tisztelete fontos szempont, és ha teljesen más véleményen vagyunk, akkor is elfogadom az övét (még ha nem is értek vele egyet). Talán nem ez a lány a legjobb barátnőd.
2012. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!