Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtanulni a női...

Hogy lehet megtanulni a női "tartást"? Elhagyott a párom, de ha füttyentene biztos ugranék, ez pedig tudom, hogy nem jó!

Figyelt kérdés

Elhagyott, de ha ír nekem ugyanúgy beszélgetünk, mintha mi sem történt volna... Tudom, hogy válaszolni sem kellene, de egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne!

Ha holnap hívna, hogy találkozzunk, nem mondanám azt, hogy tűnjön el az életemből... Szeretem, így annyira nehéz...


Ti szakítás után hogy tudtok kemények maradni, 100 méter távolságot tartani? Akit még szerettek hogy tudjátok megállni, hogy ne válaszoljatok?


Egyáltalán mennyire természetes, hogy rám írogat amikor kidobott úgy mintha együtt lennénk még mindig?


2012. jún. 29. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt magyarázom már egy hónapja egy ismerősömnek, hogy ne csináljon hülyét magából, ne ugorjon egyből, ha szép szavakat mond neki az exe. Ezt igazából magaddal kellene megbeszélni, mert ilyenkor hiába mondanak neked bármit is a barátaid, úgysem fogsz hallgatni rájuk. Csak akkor tudatosul pár percre benned, hogy milyen hülye vagy, amikor újra és újra palira vesz az exed. Nem ő az egyetlen ember a világon. Ha elhagyott, akkor annak úgyis kellett történnie. Felmelegítve csak a töltött káposzta a jó. Egy normális kapcsolathoz 2 ember kell, nem csak 1, aki mindennél jobban akarja, hogy sikerüljön újra egymásra találnotok. Ha csak 1 valaki szeretné azt, akkor az már halott ügy. Sosem lesz a régi semmi sem, csak az állandó idegeskedés, kétkedés maradna. Ne legyél ennyire mazochista, bízz önmagadban. Hidd el, megtalálod még a herceget!!!
2012. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Önmagaddal kell foglalkozni, és őt mással "pótolni"


Sztem egy görbe este 2 krvával sokat dobna rajtad, de te döntötd el mit szeretnél csinálni, ezt ami most van, de már nincs jövője, vagy új lapot nyitni.

2012. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A szerelem emberi viselkedés. Normális. A bántásról nem írtál semmit. Így nem tudjuk, milyen mélységű volt. Van amikor egyszerűbb megbocsátani...és van amikor jobb tényleg kihúzni magad, és elmenni.
2012. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 Ha nem mondja, hogy kellesz neki, szüksége van rád, akkor csak kihasznál. Tudja, hogy ott vagy neki még mindig, ha szüksége van a szexre, egyszerűen csak felhív. Nem foglalkozik igazán az érzéseiddel, a könnyeiddel. Ne alázkodj meg előtte, ezzel elvágod magad nála végleg.
2012. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
69%
Olvassad el Csernus Nő c. könyvét. Kicsit vulgáris helyenként, de minden esetre eléggé észhez térít ilyen helyzetben. Bennem az maradt meg, hogy azt írta, hogy nem vagy a kapcarongy, akibe bárki - elnézést - beletörölheti a nemi szervét... ergo ha valaki elhagy, mert nem kellesz neki, akkor utána ne koslasson utánad, mert Te ennél értékesebb vagy. Menjen, és hívogassa az új barátnőjét, azzal legyen boldog, azzal élje ki a társas életét..
2012. jún. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Halvány gőzöm nincs! De engem is érdekelne. Az a baj, hogy nálam az ex simán belefér még a jó kapcsolat kategóriába (mármint, hogy jóban maradunk, ha emberileg nem ásta el magát). Nem gondolom, hogy válaszolnom sem kellene, mert az néha már inkább a hiszti kategória, ha amúgy semmi problémánk egymással. A legtöbb exemmel beszélőviszonyban vagyok. De néha átlépem azt a határt és már nem jóban vagyunk, hanem lealázom magam. :( Mármint, közvetlenül a szakítás után. Nem évekkel később.

Ezt a Csernus könyvet azt hiszem nekem is el kellene olvasnom.

2012. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a dolog nem nőspecifikus. Fordított szereposztással ugyanúgy megtörténhet. Nem megtanulni lehet az általad kívánt tartást, hanem eldönteni és erősnek lenni. Tanulnivaló nincs benne. Módszer sok van, de a lényeg, hogy az eszedre kell hallgatnod, nem a szivedre. Azt látnod kell, hogy a játszma arról szól, hogy meg lehet-e veled ezt tenni. A helyzetet bonyolítja, hogy nem csak erről szól, és a kapcsolat még nem is biztos, hogy kihűlt (de arra már nem vonatkozott a kérdésed). Mindenesetre fontos, hogy eldöntsd, mit akarsz. Ha neked nincs célod, akkor az fog történni, ami az ő célja. Gondold végig, mit szeretnél, és aztán tedd meg az odavezető lépéseket.
2012. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából mi sem "anyázva" váltunk szét, elég higgadtan, nem beszéltünk csúnyán, nem csalt meg, nem volt bunkó...


Igaz én elég csendszerető vagyok, nem is álltam volna le vitázni vele.

Szóval csak szétváltak útjaink, ami elég fájó pont nekem.


Az a baj ezzel a beszélgetés dolgokkal, hogy mindig azt várom mikor ír már, ha ír akkor felcsillan bennem a reménysugár, hogy na most hátha azt írja, hogy megbánta... De 2 hét alatt nem bánta meg..


Oké a Csernus könyvet elolvasom, köszönöm!

2012. jún. 29. 21:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem véletlenül szakít. Ha nem biztos benne, akkor inkább hiteget, mintsem hogy lépjen.
2012. jún. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elszúrtam most én is szakítás után,3hétre rá írtam 2üzenetet.Igazából csak azt akartam éreztetni hogy hiányzik,és gondolok rá.Ezt se kellett volna,mert nem válaszolt,így hogy ne kapjon el a gépszíj,egy megoldás volt,kitöröltem a számát mindenhonnan,így ha akarnék se tudnék vele kapcsolatba lépni.Haragszok rá nagyon,hogy képes így mindent elfelejteni,több bennem a düh mint a szeretet.Rá fog ő még jönni hogy mit veszített,mikor lecsendesedik benne minden,most csak játssza a keményet,hogy megbántson.De nem fogok utána futni,hiába ő volt az életem.Úgyhogy drasztikus elhatározások kellenek ide,másképp nem megy.
2012. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!