Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós kérdés! Tényleg nem...

Mókica84 kérdése:

Anyós kérdés! Tényleg nem kellene beleszólnom?! (a lányomat is érinti) bocsi h hoszu de ki kellett írnom bővebben lent

Figyelt kérdés

Anyósék folyamatosan kölcsönkéregetnek a páromtól mivel a sok tartozásukat nem tudják fizetni(svájci hitelüket fizetni tudják újabb hiteleket vettek fel).nekem ez nem tetszik mivel én a 4hónapos lányunkkal vagyok itthon és csak a párom fizuja van,bár a szüleimnél lakunk de azért nekünk is van elég sok kiadásunk(pl: rezsi,bérlet,pelenka,tápszer,kaja stb..)

ezt meg is mondtam a páromnak sőt felháborítónak tartom h

még mindig a páromra akarnak támaszkodni(kb.3hónapja minden hónap végén kérnek)amikor a sógornőm otthon ül és malmozik mert nem tud elhelyezkedni állítólag?!ráadásul kezesnek is akarják!

ez miatt sokat veszekedtünk már :(

a napokba derült ki a számomra h a hátam mögött a párom nagyobb kölcsönt adott most nekik és így minuszba lett a számlája ezért volt egy újabb veszekedésünk mire azt kaptam h ne szóljak bele!!!

most komolyan olyan nagy elvárás volt tőlem h mi legyünk a páromnak az elsők és mellettünk álljon ne pedig az anyósék mellett?h tudok így számítani rá?már arról is lettem h bármikor is lakás kölcsönt tudjunk felvenni:(((


2012. jún. 29. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Mivel házasok vagytok, így ez kettőtök pénze, szóval van beleszólásod. Főleg, ha mínuszba került az egyenleg. Ráadásul mi van, ha egyszer úgy döntötök, h költöztök? Akkor nektek ki ad pénzt? V mi van, ha a férjed kiteszik? Engem is idegesítene, ha ezt csinálná. Tényleg van egy határ, h mennyit segíthet egyik családtag a másiknak.

Én a párommal élek, nem vagyunk házasok, nincs gyerek, de mindig elmondom neki, ha nagyobb összeget adnék ki. Mindig kikérem róla a véleményét, holott nem kötelez rá. Sztem ez így tiszta, ha egy háztartásban van két ember. Múltkor 100ezret adtam anyukámnak, mert ő nagyon szegény. Én is a fogamhoz verve gyűjtöttem össze, de se ő, sem én nem sajnáltuk tőle. Persze anyukám nem halmoz hiteleket, kölcsönöket fel, csak egyedül nevelt fel két gyereket, úgy, h apám még a gyerektartást sem adta oda mindig.

2012. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszodat és azt h szerinted is van aggódni valóm :(

mi a párommal nem vagyunk házastársak,bár eljegyzed csak még nem került sor az esküvőre meg közben jött a baba :)

azért is aggaszt a dolog mert ha a legrosszabbra kerül sor(behajtásra)akkor a párom révén mi is igen nagy bajban leszünk.

ha van tanácsod h mit csináljak azt szívesen veszem!

2012. jún. 29. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Ne szolj bele?!

Ha mar össze költöztetek, akkor az nem az ö penze vagy a tied, hanem a TIETEK. Ha meg van gyerek akkor plane. Ö kene hogy az elsölegyen, nem pedig elettapasztalatokkal rendelkezö felnöttek.

2012. jún. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hát igen ez is aggaszt h mi lesz a lányunkkal mert ahogy nő egyre többet kell majd rá is költeni(óvis ebéddíja,később osztálypénz , tankönyv stb..)vagy mi lesz ha pl valamelyikőnkkel történik valami....

pedig imádja a lányát és add is rá pénzt csak az a baj h a mínuszba is csak egy határig tud lemenni(kb-100.000) és utána mi lesz?

Fogalmam sincs h mi lesz mert úgy érzem h engem mindenből kihagynak és ne szóljak bele! :(

nagyon elvagyok keseredve nem tudom mi lesz :((

ráadásul most úgy tesz mintha minden rendben lenne

2012. júl. 1. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!