Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszélgettek naponta...

Mennyit beszélgettek naponta házastársatokkal?

Figyelt kérdés
Nehéz időszakon megyek/megyünk keresztül, és olyan jó lenne a rutin dolgokon kívül másról is beszélni a férjemmel. De ő csak bejött mellém az ágyba 23.30-kor és két perc alatt elaludt. (Előtte játszott a számítógépén) Én meg teljesen fölébredtem :(

2012. jún. 30. 01:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj annyira rossz ha valaki ilyen... az én apám is ilyen volt és senkihez sem szólt igazán, anya próbált vele beszélgetni, megpróbálta megbeszélni vele a dolgokat, de csak ennyit mondott rá szószerint "hát te hülye vagy" és utána pár évvel elváltak, mikor anya nem bírta tovább :(
2012. jún. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez van. Az elmúlt két hétben ma beszélgettünk mintegy 5 percet. Most udvarol nekem más, és ennek tükrében borzasztóan érzem, mennyire eltávolodtunk egymástól. Valószínűleg - hacsak nem történik valami csoda - elhagyom.
2012. jún. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat. Szerintem egy-két órát minimum. Próbáljátok ki, hogy sétáltok együtt, mást közben nem lehet úgysem csinálni. Én kifejezetten szeretek sétálni vele, ha jól emlékszem sétálva kezdtünk el sokat beszélgetni, és évek óta így megy, de már nem csak sétálás közben. :)
2012. jún. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Reggel kb egy fél órát, aztán amikor hazajön, mi akkor sétálunk a picivel és lent szokott maradni velünk sétálni. Akkor kb 2órát, utána feljövünk vacsizni, akkor is még beszélgetünk.

Este mikor lefektetem a babát, akkor can hogy elalszok vele, de ha nem, akkor még este is szoktunk dumálni.

Viszont vannak napok, amikor nagyon fáradt és nincs kedve beszélgetni, csak munka után hazajön, fürdik, eszik, gépezik, alszik. Bár akkor is a vacsi közös marad.

A férfiak nagyátlagban nem lelkizősek. Ha nehéz időszakon megy/mentek keresztül akkor hagyd hogy először magában dolgozza fel, aztán majd beszélgettek utána, ha kezdeményez

2012. jún. 30. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
hát sajna nem igazán tudok mit mondani,reggel kávézásnál jóreggelt kivánunk egymásnak,aztán még oda dobok egy kérdést este lessz-e valami ,és oszolj mindenki megy ammerre lát,délután gépezek estig,ha van sex felfüggesztem addig ha nincs nyomom tovább......
2012. jún. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
nem sokat...13-25 percet kb... én szeretnék, ő nem... inkább sz.gépezik, vagy bármi mást csinál, csak beszélgetnie ne kelljen..
2012. jún. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tűnik fel senkinek az a nem is olyan rejtélyes összefüggés, hogy ahol nem működik megfelelően a kommunikáció, ott vagy az egyik, vagy a másik fél számítógépezik? Ez nagyon elszomorító.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: a férjemmel évek óta "össze vagyunk nőve", számomra vele a legizgalmasabb beszélgetni. Megvitatjuk a napi problémákat, beszélgetünk a családról, aztán jönnek az egyéb területek. Nem tudom, hogy mindezt naponta hány órában. Sajnos az utóbbi hetekben külföldön dolgozik, hamarosan megyek utána. Most telefonon beszélünk naponta kb. 25 percet - hát nem könnyű. :(

2012. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

En ragaszkodni szoktam az együtt vacsizashoz, pont ezert. (Asztalnal nem agyban, mint a kulturalt emberek. Es szigoruan ki van tiltva kaja közben a tv.)Különben nalunk is csak 5-10 perces duma lenne. Hetvegen ö is sokaig sz.gepezik, de ha kaja van kirangatom a konyhaba.

Reggel alltlaban mindenki siet melozni. Este ö er haza kesöbb, akkor kb 2-3 ora mig teszünk-veszünk es közben mindenki elmeselei mi törtent aznap. Aztan vacsi.

Valtozo hogy kinek mikor van kedve beszelni, mert 4 ev nem sok idö ugyan, de sokszor mar ugy is tudjuk mire mit mondana a masik. :-)

2012. jún. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
8 év után is megvárom esténként s van, hogy akár 2-4 órát is olyan jó akkor beszégetni. De szinte mindi mikor ithon van jön csak úgy beszélgetni, akár főzés, fürdés, teregetés közben is egy tévé még sose volt fontosabb....najó F1 meg most eb az szent. De ha melette szólok hozzá akkor se harapja le a fejem.
2012. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha megjön a munkából, egy-két órára csak az enyém, ilyenkor kint sörözünk a kertben, vagy összebújunk a szobában, és cirógatjuk egymást, beszélgetünk, stb.

Ha nagyon-nagyon fáradt, akkor beül a gép elé picit játszani, ilyenkor viszek neki lábfürdőt, meg ennivalót, és vagy beülök mellé, és csendben simogatom, vagy megyek a dolgomra, de egy órán belül mindig összeszedi magát annyira, hogy akkor picit egymással foglalkozzunk.

2012. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!