Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszélgettek naponta...

Mennyit beszélgettek naponta házastársatokkal?

Figyelt kérdés
Nehéz időszakon megyek/megyünk keresztül, és olyan jó lenne a rutin dolgokon kívül másról is beszélni a férjemmel. De ő csak bejött mellém az ágyba 23.30-kor és két perc alatt elaludt. (Előtte játszott a számítógépén) Én meg teljesen fölébredtem :(

2012. jún. 30. 01:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

10-es vagyok

Kihagytam, hogy reggelenként is van egymásra szerencsére időnk, fél órát még ébredés után az ágyban szoktunk maradni összebújva, aztán én csinálom neki az aznapi szendvicseket (főtt kaját nem hajlandó magával vinni), addig ő reggelizik, gépezik. Utána megy a fürdőbe készülődni, általában bemegyek vele, és míg ő zuhanyozik, beszélgetünk.

Esténként gyakran elé sétálok amúgy, és akkor már hazafelé is egymással tudunk lenni.

2012. jún. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Mi egyfolytában beszélgetünk :/ Ha nem történt semmi újdonság, akkor képzeletbeli dolgokról beszélgetünk, például, hogy kellene-e olyan nem szuperképesség, ami hasznos, de nem váltod meg a világot vele, pl. az izzadtságod parfüm illatú :) és nem vagyunk tizenévesek.


Komolyan nem értem, mi olyan nehéz a beszélgetésben azzal akit szeretsz.


És tudom, hogy most mindenki lefog pontozni.

2012. jún. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi egész nap együtt vagyunk szóval egész nap beszélgetünk, mindig van miről beszélni, mert mindig történik valami, vagy ha nem akkor kitalálunk valamit. Sajnos ritka az ilyen férfi.
2012. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Keveset.Ha eppen vmi tortent vele azt elmeseli, ha en mondok valamit azt meg se hallja, mert ot perc mulva ha visszakerdezek azt mondja csak kepzelodom,mert nem is meseltem neki...mikor nem dolgozik a gep elott ul, de mindig.Ha wc-n van vagy a kadb n akkor meg a telefonjat nyomkodja.

A gyerekkel se foglalkozik, egyre turelmetlenebb v le is.

Szex az persze kene neki, de ott tartok h ink keresse masnal.

2012. jún. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
mi is mindig beszélgetünk, hét év után még mindig van mit mondanunk egymásnak. Most kb egy hónapig együtt is dolgozunk így még többet de mikor nem dolgozunk együtt akkor is sokat beszélünk napközben telefonon, reggel korábban kelünk és együtt reggelizünk és este is. Ha nincs semmi kibeszélni valónk akkor együtt tervezgetünk, hogy mit kell még a házon stb.. Számomra nagyon furcsa dolog hgy másoknál ez nem így van.
2012. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
90%
Csak hétvégén vagyunk együtt sajnos. Akkor órákat sétálunk meg beszélgetünk. Régebben szombat meg vasárnap reggel is órákig beszélgettünk,ő fel alá járt a szobában, és az ágyból figyeltem, és úgy beszélgettünk. Azokat nagyon szerettem, de új helyre költöztünk és itt kicsi a szoba:-( Azért hálás vagyok hogy nem gépezik, szinte soha, attól sokkal drágább a velem töltött ideje. Nem irigylem az ilyen gépezős pasik feleségét, persze kettőn áll a vásár, ez is igaz.
2012. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok, mi sokat beszélgetünk.


Pedig én is gépezek és ő is. Az csak kifogás, hogy a "gépezősök" nem beszélgetnek.


Senki ne nyugtassa azzal magát, hogy ez már csak így van a "gépezősök" nem beszélgetnek, mert nem így van. A te férjed nem beszél akkor, és nem azért, mert történetesen a gépezés a hobbija. Ha csak újságjai lennének vagy bélyeggyűjteménye, akkor abba borulna bele egész nap és nem beszélgetne. Az ilyen típusnak mindegy, csak valami legyen.

2012. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget. A reggeli kávé mellett, naponta kétszer elvisszük a kutyákat sétálni, este nyolc körül érünk haza, kettőig ébren vagyunk, ilyenkor max. egy órát töltünk mással, a többit csak együtt.


Nem állandóan munkáról és hétköznapi dolgokról beszélgetünk, hülyéskedni szoktunk, rengetegszer sírva nevetek azokon az őrültségeken, amiket kitalálunk együtt. Mi sem vagyunk már tinik, de ez az egyetlen módja annak, hogy viszonylag normálisak maradjuk a mai világban. Na meg kinek kell az állandó komolyság? :)

2012. jún. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!