Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, engem 6 éves korom óta a nagymamám nevel, augusztusban halt meg a nagypapám. Tavaly télen költöztünk ide a párommal hogy ne kelljen albérleti pénzt fizetnünk és most jelenleg építjük a saját házunkat, de nagyon lassan megy mert én már nem dolgozom a párom pedig most veszítette el a munkáját januárban. Amiben tudunk segítünk mamámnak, de a párom nagyon sokat veszekszik vele(egyébként nagyon jó a viszonyuk de a párom egy önfejű és néha sajnos hajlamos gyerekesen viselkedni). Nekem ezt nagyon nehéz nézni mert sajnálom mamát, viszont nem akarok közéjük állni mert ha az egyikük mellé állok, a másik megharagszik és szintén rossz lenne. Párom nem érti meg hogy mamám nagyon-nagyon sokat segített már nekem és neki is mégis ha kér tőle valamit, fel van háborodva hogy ő azt nem csinálja meg, mégis hogy képzeli?! Pedig csak apró szívességekről van szó. Hogy beszélhetnék a párommal hogy ne vesszek vele össze? Ha esetleg konkrétan megmondanám hogy mamának igaza van, biztos hogy felháborodna és elviharzana, sajnos nagyon hirtelen haragú. :-( Egyébként nagyon jó ember a párom, szorgos, oda figyel rám, nagyon jól dolgozik, csak ez az egy nagy probléma van vele. :(
2012. jan. 26. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha most úgysem dolgozol, akkor csináld meg azokat az apró dolgokat,amiket a nagyid kér, és máris nem kell vitatkozni senkinek senkivel!
2012. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, tompítsd az ellentéteket! Üljetek le 3-an beszélni.
2012. jan. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem dolgozom már, mert terhes vagyok. A dolgok amiket kér az olyan hogy például ez a mai eset: nagyimnak takarító cége van. Ő az igazgató, övé az egész cég, ő csinálta. Az egyik irodába helyettesítést kért az alkalmazottja mert beteg, és mamám a páromat küldte el meg a fiát aki szintén a cégnél dolgozik. Nagybátyám nem egy megbízható alak, általában fél órát késik a megbeszélt időpontról, ahogy például ma is. És a párom ideges emiatt, engem hívogat hogy hogy lehetnek ilyenek és hogy ő most azonnal hazajön (a hét első napján meg is tette mert egy órát kellett a nagybátyámra várni). Meg hogy mamám mennyire elb*szta a fia nevelését, ő hagyja ezt az egészet a fenébe. Holott eltudná kezdeni ő is egyedül a munkát.
2012. jan. 26. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor miért nem kezdi el a munkát????
2012. jan. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja azért mert ő nem egy alkalmazott ő csak besegít mamának és a nagybátyámnak. Épp erről beszélek hogy nem fogja fel hogy mamám mennyit segített nekünk, ő meg egy egyhetes munkát nem tud besegíteni neki. Tudom hogy beszélnem kell vele, de szerintetek hogy fogjak hozzá? Hogy tálaljam neki szépen hogy nem viselkedhet már így? Ráadásul mamámnak rossz a szíve is, folyton kivizsgálásokra jár, féltem hogy egyszer úgy felidegesíti mamát hogy baj lesz belőle....
2012. jan. 26. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!