Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Mit tehetnék ilyen helyzetben? Bőven lent

Figyelt kérdés
van egy lány megsimerkedtünk újra végre 2év utániagzánjóléreztemmagam és szereems is lettem talán azt hiszem ő erősködött,h nyíljak meg bízzak benne stbstb... aztán dobott m,éghozzámert nincs kész komoyl kapcsolatra és különben is másik srác felkeltetet a figyelmét... megáéllapodtunk annyiban,hogy találkozgatunk azért amig nincs senkije és meglátjuk... közösségi oldalon nem is ír vissz atelefonba normális de a találkozókat mintha halasztaná de ha együtt vagyunk nagyon jól érezzük magunkat egymással!!!rossz ez így egyfolytába ő jár a fejemben és nem tudom mi legyen... de úgyérzem még nem akarom elngedni sem...:/
2011. szept. 21. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha jól érzitek magatokat, amikor taliztok, nem értem miért kerül.. de lehet csak szimplán elfoglalt.. mert ha nem akarna veled találkozni, akkor nem is érezné jól magát.. kérdezd meg tőle, hogyha jól érzi magát, amikor együtt vagytok, miért húzza-halasztja a találkozókat..
2011. szept. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól hogy jól kijöttök még nem kötelező beléd szeretnie.
2011. szept. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!