Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el szüleimnek?

Hogy mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés
Pszichológushoz szeretnék menni, úgy gondolom a pszichológus tudna segíteni a problémáimon. 13/F

2012. jún. 13. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj el egyenlőre iskolapszichologushoz, ha nem segít mond meg neki, hogy mondja el ő a szüleidenek, ha te nem mered :)
2012. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem tudom, mi a probléma, és arról sem írtál, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel, de mivel egészségügyi ellátásra jogosult vagy és vannak pszichológusok, akik központilag rendelnek, így gyakorlati akadálya nem lehet. Állj oda eléjük és mondd el nekik az igazat. Írj kicsit bővebben, akkor lehet, hogy szolgálhatok ennél hasznosabb tanácsokkal is. 29/L
2012. jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2012. jún. 13. 15:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj be a nevelési tanácsadóba, én is ott jártam pszichológushoz sok-sok évvel ezelőtt. Keress rá neten a kerületedhez tartozóra. Remélem sikerül megoldani a problémád!
2012. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elmernék menni. És ha oda bemennék, akkor mit kell mondjak?
2012. jún. 13. 15:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Van egy olyan oldal, ahol szakember válaszol a kérdéseidre.


[link]

Ő pszichológus. Találsz egy sárga borítékot, arra rá klikkel-sz és kinyílik egy ablak, adsz egy tetszőleges nick nevet, és alatta leírod a mezőben mi a problémád. Választ a nick névre oda fogja írni. Válasz 2 nap a legtöbb

2012. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Menj csak el nevelési tanácsadóba, hidd el, ott ilyenekkel foglalkoznak mint amilyen te is vagy. Kedvesek. Általában van egy ügyintéző (legalábbis nálunk) ahol érdeklődni tudsz mi, hol, merre. Mondod hogy szeretnél egy pszichológust akivel tudnál beszélgetni és elmondod a problémádat. Azután elmondják mi a teendő. Ne félj segítséget kérni. :-)
2012. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jún. 13. 17:46
 9/10 anonim ***** válasza:
csak siman kamasz vagy, nyugi, ezen mindenki atesik
2012. jún. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem!
2012. jún. 14. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!