Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit teszel, ha anyósod dünnyög...

Mit teszel, ha anyósod dünnyög a hátad mögött?

Figyelt kérdés

Tudod,hogy rólad van szó, mégsem érted,hogy mit dünnyög rólad apósnak.

Kint ültem a teraszon,mondtam,hogy nem vacsizok,mert fogyózok.Erre mikor bejöttem elkezdett halkan dünnyögni apósnak valamit.Tuti rólam!


2012. júl. 2. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
megkerdeznem ne adjak egy kotelet hogy felakassza magat?
2012. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én nem kérdezném sokszor,hanem csak adnék. :D

Gyűlölöm,mióta itt lakom náluk többet sírtam mint nevettem.

De hála a jó égnek,pénteken költözünk el a párommal innen.

Nehezen bírom nagyon ezt a pár napot ki még.

2012. júl. 2. 19:58
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Marhára megijedek ... évek óta halott sajnos.
2012. júl. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akinek jó anyósa van,volt természetesen így vélekedik,ahogy a kedves válaszoló. De akinek egy boszorkány,és megkeseríti a fiatalok életét.
2012. júl. 2. 20:01
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Ha az én anyósom tenné, akkor először is papért küldetnék, másodszor pszichiáterért sikoltanák, harmadszor kiborítanám a hamvvedrét a francba.


Ugye érted, miért írtam? :)

Rosszul fogalmazol: elve feltételezed, hogy van anyósom, és minden válaszolónak, az egész világnak van, mert neked van. Ha így kérdezed: "mit tegyek, ha az anyósom dünnyög a hátam mögött?" ez korrekt. Ez utal a te problémádra.


És hogy mit tegyél? Paranoia helyett inkább IGNORÁLD! Majd ha gondja lesz veled, akkor hangosan fog beszélni, és egyenesen hozzád. Addig pedig nem számít, hogy kinek és mit beszél, mert nem hozzád beszél. Magánügy, hogy kinek mit mond, még az is, hogy rólad mit mond. Miért érdekel? Te is kitárgyalhatod őt a háta mögött, még dünnyöghetsz is, ha akarsz. Ahhoz pedig neki nincs köze.


Ps: a fogyókúra sikeresebb lesz, ha vacsorára eszel valamit, ami nagyon minimális kalóriával bír. Pl. egy vagy két darab kétszersültet vagy pirítóst egy pohár tejjel. (És nem megy szét a gyomrod, idő előtt.) :)

2012. júl. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
5.nek: ez nagy volt :D
2012. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel te élsz az ő házukban, és nem ő a tiétekben, ezért kénytelen vagy elviselni, amíg ott laksz - azaz péntekig... tényleg nehéz kibírni azt a nem egészen hat napot.

Nem igazán értem, mit vársz ettől a kérdéstől, meg úgy általában az élettől. Egyszer sem biztos, hogy rólad dünnyögött, ha mégis, nyilván zavarja, hogy főzi a kaját, aztán te meg nem eszel a főztjéből. Nyilván az is zavarná, ha fogyasztanád a kaját, de ne feledd, hogy ára van annak, hogy ott éltek. Az anyóséknak sem szokott élmény lenni, ha odacuccol valaki, elvégre a fia kedvéért engedett oda, nem azért, mert neki akkora élvezet. Egy idegen él a házában, hiába ismer, hiába nem zavarsz ott sok vizet, ez mindenkinek kényszermegoldás, te pedig kegyből laksz ott.


Érnek majd még kellemetlenebb dolgok is, munkahelyi dünnyögés, satöbbi, olyan dolgok, amiktől nem szabadulhatsz meg hat napon belül.

2012. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

6. Köszönöm. :)

Anyósom tette a dünnyögést (is) még élőként, én pedig azt tettem, amit leírtam: ignoráltam. Ma már nincs gond. Nyugodjon békében.

2012. júl. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az összes meny-ből anyós lesz! Hogy miért?

És mind megfogadja, hogy ő nem lesz olyan.

Pedig dehogynem.

2012. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fú, ötös...


Ugye nem komolyan írtad, hogy feltételezi meg minden? Csak vicces akartál lenni, igaz? Mert ezeket kb. minden kérdéshez beírhatnád.


Nekem a nevelőapám volt ilyen. Direkt úgy dünnyögött, hogy halljam a hangsúlyból, hogy nekem szól, de nem elég érthetően, hogy értsem is, miről van szó.


Konkrétan hülyének nézett. Azt csináltam, hogy amikor megjelent, akkor pl. könyv mögül elkezdtem hangosan halandzsázni, mint egy őrült. 4-5-ször megcsináltam, utána abbahagyta. Nem a legokosabb módszer, de 14 voltam, jobb nem jutott eszembe.

2012. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!