Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Nagymamám nem engedi, hogy a...

Nagymamám nem engedi, hogy a nyári vkációban egy kis időt nála töltsek, mert rendetlen vagyok. Hogy vegyem rá, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 19:15
1 2
 1/14 mosolyogj! ***** válasza:
100%
ez komoly? :O hány éves vagy? (16/L)
2012. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne rendetlenkedj!
2012. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne változnod,és mindig rendet kéne raknod.Ha látná,hogy már nem vagy rendetlen akkor oda engedne.
2012. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 mosolyogj! ***** válasza:
100%
Ne legyetek már ilyenek... egy igazi nagymama szereti az unokáját és alig várja hogy meglátogassa, nem pedig így viselkedik...
2012. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
de ha nem engedi meg h meglátogassa és ott töltsön egy kis időt,akkor hogy bizonyítsa be neki h már nem rendetlen?
2012. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van.Egy igazi nagymama szereti az unokáját.De nem is mondta a nagyid hogy nem szeret téged.Ő már öreg,és nehogy már ő pakoljon állandóan utánad mert te rendetlen vagy,és nem vagy képes erre.Még szép,hogy elege lett belőle.Nem a takarítónőd hanem a nagymamád.

Én minden évben a nagymamámnál nyaraltam 1-2 hónapot,de soha egyszer nem kellett utánam pakolnia.Mindig segítettem neki,és mindig rendet raktam magam után.Ha egy nagymama azért nem enged magához,mert rendetlen vagy akkor ott nem a nagyival van a gond.

2012. ápr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedi, csak rendet akar. Ígérd meg, hoyg rendet raksz. Ha úgy sem visz el, akkor valami más az oka, amit nem akar neked elárulni. Talán szellemek vannak a lakásában.
2012. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy megváltozok,de ő mondta,hogy egyik napról a másikra nem tudok.Most nálunk lakik,mert meghalt nagyapám,1 hónapot itt,1 hónapot ott.Itthon is mindig csk keresi a hibát bennem meg a testvéremben,olyan,mint egy rendőr.Amúgy meg 13F
2012. ápr. 22. 19:34
 9/14 A kérdező kommentje:
Hiába ígérem meg,szerinte nem vagyok képes rá.
2012. ápr. 22. 19:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Most akkor rendetlenséget csinálsz, vagy pedig rendetlenkedsz?

Mert rendet pakolni máról holnapra is lehet.

Holnaptól pakolj el magad után, és kész. Nem kell ahhoz megváltozni. Elpakolsz, tíz perc. Slussz.

2012. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!