Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és mivel érveljek...

Hogyan és mivel érveljek apámnak, hogy megengedje az ottalvást a barátomnál?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, még sosem voltam úgy fiúval. Már egyszer ott aludtam nála, de csak azért, mert ott volt egy buli. 1 hónapja vagyunk együtt, bemutatkozott a barátom a szüleimnek, tudják, hogy milyen. Nem értem miért nem engedik meg.

Gondolom félnek attól, hogy ha ott alszom, megtörténik, és terhes leszek. Viszont nekem erről beszélni olyan kínos. Nem fogok vele lefeküdni, csak ott alszom, nem értem az aggodalmukat, hisz ismernek engem is, hogy nem vagyok olyan, aki csak úgy durr bele a közepébe.

Hogyan mondhatnám meg neki, hogy engedjen el?


2012. máj. 22. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha apukáddal nem szeretnél erről beszélni,akkor mondd el anyukádnak,hogy nem fogsz még lefeküdni a barátoddal,csak szeretnél vele aludni.aztán ha anyukádat meggyőzted,kérd meg,hogy beszéljen apukáddal.Ha így sem akarják engedni,akkor érvelhetsz még azzal is,hogy nem az ottalváson múlik a szüzesség elvesztése,mert azt meg lehet csináli akár délután is,na meg ha buliba elengednek ott is lefekhetnél a barátoddal,ahhoz nem lenne muszály ottaludni.
2012. máj. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Strigi ***** válasza:
100%
Szerintem harmadikként a fiúval is tisztázd, hogy nem akarsz lefeküdni vele, különben érdekes helyzet adódhat.
2012. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy saját magukból indulnak ki, pont azért aggódnak.

Ha meg úgy alakul, nem te leszel az egyetlen 17 éves lány aki már volt fiúval!

Inkább a védekezésről faggasd édesanyádat, akkor látja, hogy felelősségteljes vagy!

2012. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképpen beszéld meg a fiúval is hogy nem fogsz lefeküdni vele, ne legyen neki meglepetés.
2012. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Amíg fiatal vagy, nem értheted meg, hogy nem csak a terhességtől féltenek, hanem a csalódástól, a korai felnövéstől, és attól, hogy elbaltázod a lehetőségét annak, hogy hosszan udvarolhasson neked a fiúd.
2012. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem korai, mert még csak 1 hónapja vagytok együtt.

20/L

2012. máj. 23. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!