Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a pénz kérdés?...

Hogy is van ez a pénz kérdés? Vélemény?

Figyelt kérdés

Mennyit illik/kellene úgy haza adnia egy fiú gyermeknek,hogy keres havi 150 ezret,mikor többet mikor kevesebbet,úgy hogy,anyuka teljesen rám van szállva én álljak mindent,számlákat vásárlás

ő keres 30 ezret de 50 ezret elcigizik

elvárhatja,hogy a fizetésem 80-90% adjam oda?

nagy melegben,vagy a hidegben dolgozok napi 12 órákat és nem élvezhetem a pénzemet

egyenlőre még nincs lehetőségem elköltözni


A pasiját eltartottam több mint 2 évig,arra nem volt rászállva annyira mint rám

egyszerűen nincs belátással rám.


Dugni kell előle a pénzemet,mert ha kapok 20 ezret neki 10 kellene belőle.2 hét alatt adtam 90 ezer forintot és még ez sem elég...Mert nem baj,hogy eszek vagy sem de a számla az első.



2012. júl. 3. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

150 ezerből már kilehet azért venni egy olcsóbb albérletet és el is tudod magad tartani


Én mindenképpen lépnék helyedben. Amilyen a mosdó olyan a törölköző.

2012. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ketten éltek akkor én a számlák felét fizetném + adnék a kajába 20000 forintot.

De ha így rád van szállva valóban jobb lenne külön költöznöd.

2012. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, költözz külön!
2012. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj külön.Ha nem érdekli anyudat a jövőd,akkor....Persze rendben van,hogy beszáll a rezsibe,kajába,na de a fizud 80%-át oda adni?!Hogy kezdessz így saját életet?
2012. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
*beszállsz
2012. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pesten nagyon drága az albérlet,de ha minden jól megy akkor még az idén el tudok költözni önkormányzatiba amire kell 1 millió forint de így nem tudok még gyűjteni sem.Előbb csak akkor megy ha párom édesapja segít ebben az 1 millióban amit én ledolgozok....Fizetést sem kapom egyben,2 hetente és van úgy,hogy csak előleget mert nincs rendes fizetés és így nehéz lenne az albérlet
2012. júl. 3. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

pesten 1 millió Ft letétért (vagy miért)adnak lakást?

más vidéken pár hónap és kapott is. pénz nélkül. csak lakáscélú megtakarítást kellett kötnie magának, ez volt a feltétel.

2012. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 50 körül korrekt, de költözz el én is azt mondom.

Ne te fizesd már anyád rákkeltőjét.

2012. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, számolj már légyszi!Q

Ha egy albi Pesten cca 40 ezer (kislakás) a rezsi nyáron kijön 20 ezerből = 60 ezer, kaja, tisztítószer, egyéb kis költőpénz össz. 40 ezer = mindösszesen havi 100 ezerből kijön. Megtakarítás havonta cca 50 ezer.

A kaja, egyéb költőpénzre a 40 ezer Ft, erről tudnod kell, hogy sok családnál erre havonta 20-25 ezret költenek, tehát a neked kalkulált 40 ezernek bőven elégnek kell lennie.


Minél később önállósítod magad, annál több havi 50 ezer megtakarítástól esel el.

2012. júl. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!