Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran határozod el, hogy...

Gyakran határozod el, hogy holnaptól jobb ember/apa/anya/gyerek/tesó/kolléga leszel? Sikerül?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Rengetegszer. Hogy jobb ember, jobb testvér, jobb társa a barátomnak.

Igen, általában sikerül, csak egy idő után kifakadok, mert úgy érzem, hogy ez nem én vagyok.

Aztán újra kezdem.

Most elég jól megy, és jól is érzem magam a bőrömben. 17L

2012. júl. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden nap. Lassan, de haladok.
2012. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem hogy jobb ember leszek, inkább azt, hogy holnaptól rendet teszek mindig magam után, megcsinálok 2tornát, 1helyett..:)) ilyesmit. 1napig megy, estére kifáradok, aztán este megint elhatározom.
2012. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is minden nap újra kell kezdenem
2012. júl. 4. 21:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen. Nem. Ugyanúgy megragad az életem, egy db szar szintjén.
2012. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
elég sűrűn, de sosem sikerül:S
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
csak attól félek, hogy elhatározom este, de másnap már nem lesz rá alkalmam :S
2012. júl. 4. 22:00
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó, de még mennyire! Igen, napról-napra határozom el. A változás nem egyik napról a másikra jön. Csak azt sajnálom, hogy nem jöttem már korábban rá a dolgokra, amikben változnom kell. Mert ezek a dolgok nem csak rám voltak hatással, hanem a környezetemre is. És nem pozitív értelemben. De a múltat magunk mögött kell hagynunk, és előrenézni. Nem szabad feladni, meglesz az eredmény de nem egy szempillantás alatt!
2012. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én minden este elhatározom, hogy na majd holnap teszek is érte, aztán reggelre elmegy tőle a kedvem! Unalmas már! (#2)
2012. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én minden este korbáccsal verem magam képzeletben, hogy ma sem sikerült türelmes anyának lennem. Ennek valamennyire meglett a hatása, mert még mindig nem így reagálok ahogy elvárnám magamtól, de azért már jobban megy! De nagyon sok időnek el kellett telnie ahhoz, hogy mutatkozzon kis vàltozás a jó irányba. Mi el nagyon szeretem a gyerekeimet, ezért addig korbácsolom magam lelkileg, amíg teljes nem lesz a hatás. Ha akarnàm se tudnám abbahagyni.
2012. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!