Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvált nőként együtt lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált nőként együtt lehetek az agglegény kollégámmal?

Figyelt kérdés
2 gyerekes anyuka vagyok. Infótanárnő. Az iskolában van egy agglegény férfi. Szintén infótanár. Munka során egész sokat vagyunk együtt és eléggé jól kijövünk. Szoktunk külön kijárogatni. Azt hiszem kedvelem.(Szerintem ő sem közömbös irántam) Bár félek, hogy a munkahelyet ne keverjem a magánéletemmel. Az egyik lányomat is tanítja. Az iskolában van még egy házaspár és az igazgató felesége is itt dolgozik. Bár már mindkét házaspár elég régóta házasok. Félek, ha futó kalandként is érne, akkor az hatással lesz mindenre.

2012. ápr. 7. 22:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez elég megjósolhatatlan,de ha tényleg olyan vége lenne amitől tartasz lehet hogy hatással lenne 1-2 dologra.Tudom hogy nem segítettem,de én sem tudnám mit csinálnék ebbe a helyzetben.
2012. ápr. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Na most berosálok :D


Ez amit leírtál nagyon gyanúsan emlékeztet engem egy tanáromra aki szintén infótanár...

Ö is kijárogat egy másik infótanárral és a suliban van másik két házaspár is és az igazgató felesége is ott dolgozik.


Ha nem tévedek most akkor az elég durva :D

2012. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én sem tudom mit csinálnék,elnézést,rosszul írtam:)
2012. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Azért két gyerekes anyaként nem hiszem, hogy ne tudnál magad dönteni. Fel kell ismerned, hogy mi a futó kaland és mi a párkapcsolat közötti különbség. Ez nem keveredik a munkával, hiszen ez magánélet, semmi köze az oktatáshoz és az iskolához. Nem kell ezt a diákok szeme elé tárni. Elvileg értelmes emberek vagytok mind a ketten,meg tudjátok oldani. Nélkülünk is.


Bár, ha jól olvasom, máris lebuktál a második válaszoló miatt.

2012. ápr. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amúgy behalok b*zmeg. Olvassátok a kulcsszavakat? :DD
2012. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Második vagyok.


Én is jót röhögtem a kulcsszavakon :D



Amúgy az egyetlen dolog ami megkérdöjelezi, hogy tényleg a tanárom-e a kérdezö az az, hogy nem tudom van-e gyereke... hmm..

2012. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Azért ne legyél szemét. Ha valóban a tanárod, akkor is legyél diszkrét és ne mondd senkinek. Ez vallana felnőttes és érett viselkedésre.

Tudom, ez így biztosan poénnak tűnhet, de akárki édesanyja és édesapja lehetne tanár, és irtó rosszul esne, ha a diákok ilyet tennének vele.

2012. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Jólvan nem a tanár vagyok tényleg :) Barátnőm a tanárnő gyereke. És gondoltam így megkérdezem ilyen helyzetben mi a megoldás.
2012. ápr. 7. 22:22
 9/22 anonim ***** válasza:
Na ezt meg nem kajálom be :) Ugyan mi a francért érdekelné a barátot a barátnő édesanyjának a magánélete?
2012. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Mert talán a barátnőm?
2012. ápr. 7. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!