Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szülők miért adnak gagyi...

A szülők miért adnak gagyi neveket a gyerekeiknek? Alábbiak közül szerintetek melyik a legdurvább?

Figyelt kérdés
Óvári Tuzson,Lederer Peter,Kovács Trisztán,Tóth Ráchel Madonna.
2012. júl. 5. 16:53
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
36%
És kinek hogy tetszik a Radiátor név?
2012. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
35%
Kalányos Leokádia? Vagy a Dallasból átvett nevek, mint: Kolompár Dzsoki, Orsós Bobi...
2012. júl. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
57%
És ez a név hogy tetszik?:Galamb Gyuri
2012. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
27%
Vagy Gyilkos Péter.Monogramm:GYP
2012. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
46%
Csák Norisz
2012. júl. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
73%

Bocs az OFF-ért, de 19-es:

Szerinted a gyereked attól lesz baromi különleges, ha valami idétlen nevet adsz neki???

Ha meg netán mégiscsak "átlagos" lesz, vagy kifejezetten "butácska", akkor majd azzal vigasztalod, hogy "nembaj Trisztánka, legalább különleges a neved"?!

Jóég.

Mert egy béla nevű ember nem lehet baromi nagy egyéniség, mi?

Én pont ismerek is egyet.

Szánalmas vagy.

L/25

2012. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
35%

én valahogy észrevettem, hogy a nevek személyiség sablonokat tükröznek valahol, úgy nagyon nagy vonalakban.

pl Jenőket én csak mulyákat ismerek...


sőt, amikor kiakadtam egy megnyilvánulásán és meséltem róla egy srácnak, annyit kérdezett tőlem a srác: "dehát mit vársz egy olyan embertől, akit Jenőnek hívnak?"

2012. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
57%

Rejtő Jenő is mulya?


Azért mert egy név nem felkapott, ritkábban halljuk és ezért fura. Az hogy nem választják annyian, nem feltétlenül jelenti, hogy rossz is. A divat nem csak minőséget tükröz, sokkal összetettebb a dolog.

Szóval jó lenne, ha nem titulálnátok csak úgy gagyinak neveket amik nektek nem tetszenek/szokatlanok, meg nem állítanátok pellengérre viselőit.

2012. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

"Rejtő Jenő is mulya? "

én nem ismerem, lehet.

2012. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Az e és az é MAGÁNHANGZÓ

2014. okt. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!