Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megszületik a gyereke, nem...

Ha megszületik a gyereke, nem jön egy darabig?

Figyelt kérdés
volt férjemmel nagyon rossza a viszonyunk, szokott jönni a gyerekünkért, de elég ritkán, 3-4 hetente. Nem is szól előre, csak jön, és elviszi. Volt gyermekelhelyezés is, meg van határozva, mikor jöhet a gyerekért. Most viszont a barátnője nemsokára megszül.
2012. júl. 5. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
És? Szerintem attól még az ő gyereke marad, fog menni.
2012. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a két dolog összefügg.
2012. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Én azt sem engedném, hogy így össze-vissza vigye el a gyereket. Nem egy játékbaba, amit akkor vesz elő, ha kedve van hozzá.


Ráadásul úgy, hogy bejelentés nélkül megy, amikor úgy gondolja, hogy "Na, most apa leszek pár órára."

2012. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, egyetértek veled, nekem sem tetszik ez a helyzet, sosem tudom, mikor jön érte. De nem lehet vele beszélni, mert nagyon nem szép hangnemben válaszol, nem is szólok hozzá, ha egy mód van rá.
2012. júl. 5. 18:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy soha többet nem látod. Nem egy és nem két példa van erre.
2012. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
És lehet,hogy jobban is jársz így.
2012. júl. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk is csak anyán múlt, hogy apa tartja velünk a kapcsolatot és öregen értette csak meg mennyit is jelentünk neki, és hál égnek anya miatt, öregen is mellette álltunk.


szóval nevelni kell a férfiakat. sajnos.

2012. júl. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!