Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 32 éves férfi beszélget...

Egy 32 éves férfi beszélget hónapok óta egy 23 éves csajjal csak azért, mert a barátjának tekinti?

Figyelt kérdés

Még sosem találkoztak.

Facebookon beszélgetnek és mondtam barátnőmnek, hogy ez nekem gyanús, hogy minden nap ráír a pasi. Mondtam barátnőmnek, hogy szerintem többet akar tőle a pasi, és ha ő nem akkor ne beszélgessen vele.

Szerintetek rosszul gondolom?

Jó lenne ha hasonló korú pasik válaszolnának.

Köszönöm


2012. júl. 5. 20:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

És ha akar tőle valamit, akkor mi van?


A csaj ráér visszakozni, ha a pasi nyomulni kezd. Már ha akarna visszakozni egyáltalán.

2012. júl. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj ezzel? Terrorista az illető, leánykereskedő vagy nemibeteg? Szóval, miért baj, ha hónapok óta beszélgetnek?
2012. júl. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Barátnőm lehet belemenne a dologba, de messze laknak egymástól. Szomszédos megye.

És állítólag nem beszélnek a szexről sem, csak mindig bezsélgetnek.

2012. júl. 5. 20:09
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nős a pasi, vagy mi a gáz?
2012. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 yuda ***** válasza:
100%

Lehetséges többet akar, az is lehet csak ezzel üti el az időt, az viszont felettébb fura lenne, ha két ember magánügyébe beleütöd az orrocskád. Nincs fontosabb dolgod, mint velük foglalkozni? Mindketten felnőttek és nem iszonyatos nagy a korkülöndbség sem. Majd a lány eldönti miért jó ez neki és lezárja magától, ha nem tetszik neki.

Nyilván megvan az oka, hogy nem szakítja meg vele a kapcsolatát.

2012. júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Egyénfüggő. Én biztos nem csevegnék egy lánnyal, ha nem akarnék tőle semmit. Egész pontosan: nem feltétlen konkrétan és csak vele jönnék össze, de ha nem lenne ellenemre, hogy több is legyen, akkor csevegnék vele.
2012. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ez miért baj? Meg azt sem értem, hogy miért nem a delikvens kérdez, hanem a barátnője, vagy a második asszony, vagy az anyós?

Nekem évek óta számtalan "beszélgetőpartnerem" van az ország-világ számtalan részéről, a 16 évestől a 65 évesig.

2012. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nekem akkor is furcsa, hogy ha nem beszélgetnek szexről és ha nem akar tőle semmit a pasi, hogy akkor meg minek ír rá minden nap? Valami oka csak van..

Barátnak tartja a pasi barátnőmet?

Az a baj, hogy látom barátnőmön, hogy kezd beleesni a pasiba és nem akarom, hogy összetörjön, ha mégis kiderülne, hogy csak szimplán barátkozik vele a pasi és nem akar tőle semmit.

2012. júl. 5. 20:12
 9/24 anonim ***** válasza:
87%
Nem tud ráírni! Te mondtad, hogy messze laknak! Csak a Facebook-on ír neki. Egyébként két szomszédos megye nem olyan nagy távolság, nem értem...
2012. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az lenne a gáz, hogy még nem találkoztak, de már a szexuális életüket tárgyalnák. Az ő dolguk, ha összejön jó, ha nem, akkor ez van. De te túlságosan is beleszólsz szerintem. Egyébként, most ki akar többet? először a pasi, most meg a barátnőd?
2012. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!