Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 32 éves férfi beszélget...

Egy 32 éves férfi beszélget hónapok óta egy 23 éves csajjal csak azért, mert a barátjának tekinti?

Figyelt kérdés

Még sosem találkoztak.

Facebookon beszélgetnek és mondtam barátnőmnek, hogy ez nekem gyanús, hogy minden nap ráír a pasi. Mondtam barátnőmnek, hogy szerintem többet akar tőle a pasi, és ha ő nem akkor ne beszélgessen vele.

Szerintetek rosszul gondolom?

Jó lenne ha hasonló korú pasik válaszolnának.

Köszönöm


2012. júl. 5. 20:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Oké, te egy pasival csak a szexről tudsz beszélgetni? Ha igen, most szólok: ezer más téma van. Ráadásul ha hasonló az érdeklődési körük, akkor igenis van miről naponta beszélni.
2012. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
100%
sógorom 23éves és egy 31 éves hölggyel jött össze netes játékon keresztül 1 éve vannak együtt én nem tudom hogy ki fog csalódni de én se tartom furcsának ami történik nincs mitől megvédeni ha csalódni fog az benne van hagyni kell kiforrni legalább nem unatkozik
2012. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
nincs ebben semmi. Vagy irigykedsz?
2012. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Mert látom barátnőmön, hogy továbbgondolja ezt a dolgot.

Vasárnap óta megvan a pasinak bnőm száma és tegnap este felhívta bnőmet facebookozás után, és bnőm egyből írt egy smst, hogy "felhívott!!!!! :)))"

2012. júl. 5. 20:26
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Nem lehet idősebb barátja? Amúgy meg 23 éves nem 16 nagylány már :D
2012. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

pontosan ugyanígy!

az én 32 éves barátom 23 éves csajjal chatelget!! mert izgatja a fantáziáját és ennyi. egyelőre...

a srác nem külföldön van?? az én párom igen

2012. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, és miért baj, ha felhívta?? Hát persze, hogy felhívta, ennyi facebookozás után.
2012. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
32 éves vagyok, a párom 44, és négy éve élünk együtt. Mi a gondod a barátnőddel?!
2012. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, hogy te milyen hülye vagy, kérdező!


Biztos, hogy elmúltál már 20? Mert a leírtak alapján valami 16-18 éves hülye 3,14cs agyi szinten vagy.


Tudod valahogy el kell kezdeni ismerkedni és persze tovább is kell lépni, mint a chat. Sőt! Lehet, hogy majd élőben is fognak találkozni. Hú, mi lesz majd...?!

Szomszéd megye, az igen, az aztán k*va nagy távolság.

2012. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy szeret vele beszélgetni?!

Egyébként, ha egyidősek lennének, nem féltenéd a barátnőd, hogy pofára esik? Csak idősebb pasi ejtheti pofára? Vagy én ezt most nem értem!

2012. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!