Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ellene? Anyam...

Mit tehetnek ellene? Anyam egyutt jar a tortenelem tanarommal!

Figyelt kérdés

Most leszek 12 dikes es anyam 3 honapja osszejott a tortenelem tanarommal es azota az iskolaban felfordult az eletem. Mindenki azt hiszi h azert vannak jobb jegyeim mert anyum a tanarral van s mar kezdem a barataimat is elvesziteni mert nem mernek beszelni velem nehogy mondjak valamit a tanaromnak vissza vagy visszahaljon valamit. Mit tudjak ellene tenni h mindenkit vissza kapjak es tuntessem el a tanaromat aki nem a kedvencem


Hiaba beszeltem anyummal nem akarja elhagyni.


koszonom elore is a valaszokat


2009. júl. 10. 14:48
1 2
 11/16 anonim válasza:
88%
Végzős vagy,bird ki :) Aztan jön az egyetem,addig hagyd hagy töcsköljenek..Utánan már ugysem fog zavarni.
2009. júl. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
43%
Vagy ,mennyire idős? probald elszeretni anyukádtól,s akkor mind a ketten jól jártok,esetleg szólitsd apunak.
2009. júl. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te nagyon szeretnél valakit és jó ideje együtt lennétek, akkor otthagynád, ha anyukád kérni, mert neki nem szimpatikus? Szerintem nem. Ami pedig a barátokat és az osztálytársaidat illeti, nevetségesek, mert úgy viselkednek, mintha általános alsó tagozatába járnának. Az a barát, aki elfordul Tőled egy olyan dolog miatt, aminek Te mint családtag akaratlanul is részese lettél, az nem barát. Azért gondolj bele, hogy milyen rossz lehet most anyudnak is, mert kettőtök közt örlődik. Ha most dobná a kedvedért és Te esetleg megismerkedsz valakivel, akibe beleszeretsz és együtt szeretnétek élni, akkor inkább maradsz anyukád mellett, hogy ne legyen magányos és szakítasz a szerelmeddel?
2009. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mekkora a suli, de másik osztályba is átkérheted magad, ha ott más a töritanár.

Vagy osztályozó vizsgát kérsz töriből.

2009. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
93%
Miért neked kéne átíratnod magad? Nem igaz, hogy anyukád inkább a saját dolgával van elfoglalva, minthogy észre vegye, ez rossz neked. Egy szülő, aki szereti a gyerekét, kikéri a véleményét dolgokban és figyel rá. Nem hiszem, hogy azt akarná, hogy piszkáljanak. Különben is..inkább nyugalmat kéne teremtenie ahhoz, hogy te 12.-ben rendesen tudj tanulni. Gondolom, ő sem örült volna annak, ha az anyja összejön a tanárával, emiatt mindenki bántja és nem tud az érettségire figyelni. Tud még várni egy évet..A következő évben jól kell teljesítened minden zavaró tényező nélkül. Ezt anyukád is megérthetné.
2009. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nem akarok valtani sulit sem es 11-12 dikeseket O tanitsa a masik tanar 9-10 et


koszonom a valaszokat hegyin hatan ki birom az utolso evemet nem adom fel.


Amikor anyum kezdett megismerkedni a tanarommal azutan kezdtek jo jegyeim lenni s ez nem tetszett a barataimnak, pedig en elkezdtem tanulni mert kicsit rosszul alltam egyes dolgokbol s a baratokkal sem talalkoztam es volt idom tanulni


koszonom a valaszokat

2009. júl. 11. 07:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!