Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek a tanárommal?

Miről beszélgessek a tanárommal?

Figyelt kérdés

Van egy tanárom, akinek eddig a kedvenc diákja voltam, de mostanában már nem olyan jó a kapcsolatunk mint tavaly. Jóba vagyunk meg minden, de már nem annyira. Eddig mindenre engem kért meg, az én füzetemet nézte ha nem tudta mit is vettünk pontosan múlt órán.

Figyelek órán meg minden, hogy ne legyen oka haragudni rám, de változatlan a helyzet.

Nem figyel rám! Már azt is próbáltam, hogy röhögök, beszélgetek órán (amit mellesleg eddig sose tettem) hogy felhívjam magamra a figyelmet de semmi. Csak ennyit kérdezett mikor, látta hogy beszélek: "Le van már írva a füzetbe ami a táblán van?" Még csak le e szidott. Legalább szidna le vagy valami hogy végre figyeljen rám, de nem!

Az a tervem hogy szünetbe kérdezek tőle valamit, csak nem tudom hogy miről kéne beszélgetni?!

Van valami jó ötletetek? Holnap jó lenne, csak az a baj hogy nincs akkor óránk :S

Valami jó tipp?


2011. szept. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagy normális.
2011. szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó, ha egy tanár így meg tudja kedveltetni magát. Hogy miért változott a helyzet, nem tudom. De nincs baj, hiszen nem rossz a kapcsolatotok, nem is szidott le, mikor lehetett volna. Erőltetett beszélgetést ne kezdj vele. Ő nem a barátod, nem az anyukád/apukád. Nem biztos, hogy örülni fog, ha "rámászol".
2011. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Veszélyes lehet, ha túl közel kerül az egyik diákjához.

A többiek kivételezéssel "vádolhatják" és lehet, hogy ez már meg is történt.

Neked a suliban az a dolgod, hogy tanulj. Én elhiszem, hogy hiányzik a "barátsága" de még az is lehet, hogy a tanulás kárára megy, ha téged előtérbe helyez.


Ne hívd fel magadra a figyelmét. Tanulj és hidd el, ő annak fog örülni, ha látja, te úgyis tudod mi a dolgod, ha nem rajtad van a teljes figyelme!

2011. szept. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én úgy lettem tanárkedvenc a töritanár szemében,hogy én voltam a kis stréber,aki mindenre tudja a választ

Emiatt viszont 5 ször annyit tanulok,hogy az is maradjak.

Sztem órán kívűl szünetben,mikor látod hogy nem az egyik teremből a másikba rohangál,akkor próbálj meg beszélni vele.Ha látod hogy le akar magárol rázni,akkor hagyd.De ha úgy tűnik,kedveli a társaságod,beszélj valami személyesebb témárol ne csak a tananyagról (ha nincs ezen kívűl más téma,ez is jó)

2019. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia. Én is pont így vagyok egy tanárommal. Nincs vele témám. Mondok egy tippet ami lehet hogy segítene. Beszélj vele arról, ami téged érdekel. A tanárok észreveszik az olyan gyerekeket akiknek vannak kérdéseik és nem egész nap a telón lógnak.Próbáld ki ezt, de én nekem sincsenek témáim :(
2021. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!