Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy alázott meg, tett tönkre,...

Hogy alázott meg, tett tönkre, vert át az, akit őszintén szerettél? Meg tudtál bocsájtani?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 19:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen már a megismerkedésünkkor is csak megalázott, de az embereknek valahogy ösztönösen a sz@rra van igényük és Én sem voltam ezzel másképp.

Tudni kell Rólam, hogy egy átlagos figura vagyok, nem a legszürkébb kisegér, de nem is egy pirosseggü pávián.

Folyton hallgattam, hogy de jól néz ki Ö, meg Ö és Ök különböztek Tölem, nem is kicsit.

Nem értettem, miért kezdeményezett, miért keres, ha nem keresem.


Szerelem lett szép lassan, pont akkor, amikor felnyílt a szemem és lekoptattam. Összejöttünk, majd a "legjobb barátom" ráhajtott, valamelyest engedett a csábításnak... kidobtam, majd visszafogadtam.

Tulajdonképpen nem is tudom, hogy az érzelmeim miatt fogadtam e vissza vagy amiatt, hogy ne legyek "vesztes", de az biztos, hogy ez után nagyon szép idöszak volt, szó szerint 10 centivel jártunk a föld felett.

Terveztük az életünket.


Újra elkezdett ismerkedni, flörtölgetni, már akkor is hívást kapott, ha Velem volt és bosszantott. Mondtam neki, hogy pihentessük a dolgot és gondolja át.

Újra együtt voltunk, szóba került az eljegyzés...


Semmi sem lett belöle, mert egy napon közölte, hogy szakít. Késöbb bevallotta, hogy megismert valakit és csak akkor szakított Velem, amikor a másik jópofa már biztos volt. A legjobban az fájt mégis, hogy nem az érzelmek hiánya miatt hagyott el, hanem azért, mert ennek a 20 évvel idösebb fószernak temérdek pénze volt.

Közölte, hogy így megvan mindene...


Nem érzem magam alkalmasnak egy komolyabb kapcsolatra és ha valakiben fantáziát látok, attól menekülök.


Szabadidöm nincs, mert a brutális megfelelési kényszer miatt, csak a karrierre, csak egy magas egzisztencia felépítésére koncentrálok.


23/F

2012. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A volt völegényem akivel együtt is éltünk,évekig,megcsalt,

nem mondta el persze.Veszekedést kreált egyre többször,elkezdett kritizálni engem ,egyre többször lelépett otthonrol mindenféle ürügyel,és elkezdte mondogatni,hogy ő nem is akar házasságot mert az hülyeség.Egyik veszekedés után közölte,hogy nem tudja ,hogy szeret e ,ezek után elköltöztem töle.Nem telt el 2 hét együtt élt már valakivel,kiderült a munkatársával jött össze,már ki tudja mikor.Nagyon megalázottnak, és vaknak ,hülyének éreztem magam,sosem bocsátanám meg,hogy még csak bevalani is gyáva volt,hogy már más kell neki,pedig töbször kérdeztem ,miután elköltöztem fel is hivtam,de tagadta pedig közben együtt is voltak már.

2012. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A férjemnek a haverjai a legfontosabbak.Már a lagzinkon is velük lógott,ivott én meg a násznéppel foglalkoztam.Akkor is rosszul esett de ugy voltam vele nem reagálom túl majd változik.

Azóta sem változott semmi,ha vita van itthon elmegy magát sajnáltatni minden szarnak elmond nekik.

Már ugy néznek rám mint a gonosz csúnya boszorkányra,aki tönkre tette a drága haverjukat.

Ha haverozik sose hív fel nehogy azt higyjék esetleg szeret,vagy ragaszkodik,de itthon a se.gem nyalja.Kétszinű és borzasztóan rosszul esik,hogy mások előtt nem vállalja hogy szeret.

2012. júl. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,nem tudok már megbocsátani kiadtam az utját.
2012. júl. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

12

jól tetted.

2012. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Elérte, hogy 2 évig ne kapjak munkát a városunkban.


Soha nem bocsájtok meg neki, és "jön ő még az én utcámba"; kamatostul visszafizetem neki az összes disznóságát.

2012. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi történt, Hogy csinálta?
2012. júl. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

11-eske! Nem hiszed, de iszonyatosan szerencsés ember vagy, hogy megszabadultál a csajtól!


Ami a legfontosabb: magad miatt tanulj és élvezd azt, ne a volt nőd "árnyéka" miatt (szóval még csak tudat alatt se akard visszahódítani!), és ne dőlj be a külsőségeknek! Lehet v.ki akármilyen szexi és divatos, ha belülről rohad!

2012. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hello 17-eske! :)


Rengeteg embert ismer a városban, és egy-egy elejtett mondattal (főleg a közös ismerősöknél), jól betalált és leplezett rosszindulattal.

Hónapokig olyan kérdéseket kaptam a közös ismerősöktől, hogy majd' szó szerint égett a bőr a pofámról.

2012. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

engem az ilyenek hidegen hagynak..akkor rossz volt, kiszomorkodtam magam, és lezártam... de ha szakítottunk, átvert , megcsalt akkor nem ő életem szerelme és ennyi.


egyikükre sem vagyok mérges, nem utálom őket, jóban vagyunk. aki megcsalt, azt is megbocsájtottam, csak elmúlt a szerelem emiatt, íhy nem tudtam volna megcsókolni semár. mára barátok vagyunk, ő is túllépett rajta hogy nem bocsájtottam meg, hanem új párom lett stb.


az új páromba bízom, nincsenek igazán rám hatással az előzöek, tönkretenni, megalázni ő sem igazán tudna, csak nagyon nagyon hiányozna, ha különmennénk, és szomorú lennék sokáig, mert nagyon szerelmes vagyok belé.

2012. júl. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!