Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha a családtagjaid...

Zavar, ha a családtagjaid vagy a barátaid előtted csókolóznak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 20:54
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak 1-2 csók, akkor nem, de ha percekig smárolnak, akkor igen.
2012. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
68%

"utolsó kicsit durva.mondat közbe ez mát tényleg túlzás.a barátnője mit szólt?"


Nem szólt semmit, csak szerelemittasan pislogott.


Egyébként, Kérdező, mit jelent az "előtted"?


Mert ha látom, hogy valakik csókolóznak, az nem zavar. Maga a tény, hogy csókolóznak, nem zavaró.


Ha a társaság egyben van, mondjuk asztalnál, akkor zavaró. Mert akkor mi együtt részt veszünk egy nagy társasági eseményen, ahol több ember interakcióba lép.


De ha mondjuk ebéd után ejtőzünk, és mondjuk kisebb klikkekre szakadtunk, itt beszélünk a fociról, ott filmekről, ők meg csókolóznak, az oké.


Nem az zavar, hogy csókolóznak. Ha csak sutyorognának, az is bunkóság lenne. Kb. olyan, mintha valaki elővenné a telefonját, és nyomkodná.

2012. júl. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

#22: Minél inkább előtted, annál inkább a kérdés. Érted! :)

Engem az általad felsoroltak egyike sem zavar igazán. Ahogy a csókolózás sem. Maximum elküldöm őket szobára, de kiakadni biztos nem tudnék ezen.

2012. júl. 7. 01:12
 24/33 anonim ***** válasza:
71%

Egy gyors vagy kicsit hosszabb szájra puszi nem zavar, sőt, örülök a boldogságuknak.

A mandula kereső akciók már zavarnának (vagy zavarba hoznának).

2012. júl. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
70%
Az apró csók,szájrapuszi nem zavar. De a vad csókcsaták eléggé
2012. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
igen is, hogy zavar... totál idegesítő mikor beszélek valakivel, vagy valakivel egy társaságba kerülök és olyan pofátlanok, hogy ott nyalják egymást. Maradjanak otthon, ha nem bírják ki.
2012. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy pár társaságban csókolózik,az sima hencegés,hogy jaj,nézzétek,ők milyen boldogok,ti meg milyen kis csírák vagytok,hogy még párotok sincs.Az ilyenek szoktak 2 hónap múlva szakítani,mert csak a dicsekvésre kellenek egymásnak,amúgy igazából nem szeretik egymást.Ha pl 3 hónapig nem látnák egymást és ki kéne bírni nyalakodás meg dugi nélkül a társaság előtt,2 nap múlva megcsalnák egymást.Ez egy csúnya általánosítás,ezért tisztelet a kivételnek,mert elismerem,hogy vannak forró vérmérsékletű emberek is,de azért valljuk be,ez nagy általánosságban igaz az emberekre.
2012. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Én sem akadok ki, csak szerintem paraszt dolog.
2012. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Igen. Szeretem őket, a párjaikkal is jól kijövök, de a csók és a csókolózás magánügyek.
2012. júl. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen csókolózásról beszélünk. Ha majd' bekapják egymás arcát, és egy asztalnál ülünk, akkor az nekem már zavaró... de egyébként egy-két csók, ilyesmi, az nem, hát szerelmesek, azok meg csókolóznak, nem tartom annyira intim dolognak, hogy egy-két csókot csak kettesben lehessen... de, mondom, ha percekig tartó, buja nyelvcsatát látok, az más...
2012. júl. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!