Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha a családtagjaid...

Zavar, ha a családtagjaid vagy a barátaid előtted csókolóznak?

Figyelt kérdés

2012. júl. 6. 20:54
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


"majd' bekapják egymás arcát"

Ez jó! :D

2012. júl. 9. 01:28
 32/33 Mia_may válasza:
maximum akkor hosszú külön lét után csókolozunk család elött , de nem szoktunk leállni "smárolni" . De a szájra puszit nem tartom gondnak illetve felháborítónak ! sokkal jobban zavar amikor közterületen vagy buszon a párok egymásnak esnek és már tapizzák egymást !
2012. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 zgodna válasza:
engem zavar! pont azért mert ha pl hárman vagyunk egy társaságban elég kirekesztő tud lenni, amikor ők csókolóznak én meg ott vagyok kussba és várom hogy végezzenek, hogy aztán tovább beszélgethessünk. Pofátlanság! ennyire nem tartanak? mi vagyok én kutya? várjam ki a soromat amíg ők elvégzik a dolgukat, vagy hogy működik ez? azt nem zavar ha nem egy társaságban vagyunk és úgy csinálják pl buszon előttem ülnek meg .ilyesmik
2012. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!