Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » De most komolyan. Anyu mikor...

De most komolyan. Anyu mikor fogja már fel hogy nem 10 éves vagyok?

Figyelt kérdés
nem maradhatok fent addig amíg akarok mert fél 2 kor beviharzik tiszta dühösen és aztmondja "na ebből elég nem fogsz egész hajnalba fent lenni" fogja lekapcsol mindent és ha visszamerem kapcsolni leüvőlti a képem. Van hogy még a telefonom is elveszi ilyenkor hogy ott se tudjak facebookozni,zenét hallgatni. Legszívesebben behúznék neki egy akkorát,mert ez minden napos pedig nyár van.Vagy van olyan is hogy csak úgy benyit és lekapcsolja a villanyt.Mikor szólok neki akkor neki áll fel
2012. júl. 7. 05:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
16\L
2012. júl. 7. 05:28
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Esetleg beszéld meg vele.
2012. júl. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
azt lehetetlen.Ő az a fajta aki ha nem tetszik neki valami akkor végig se hallgatja amit mondasz mert elkezd kiabálni...
2012. júl. 7. 05:35
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Talán hogy másnap ne rohadj egész nap az ágyadban MERT NYÁR VAN! Ha meg nem tetszik akkor legyél nagylány menjél dolgozni és fizess magadnak egy albérletet! 25/L
2012. júl. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
66%

Őszinte leszek, ok? Te anyád szemében mindig is gyerek maradsz, mindegy hány éves vagy. Nem csak nálad, hanem mindenkinél, mert ő a te anyukád. Más ..

Joggal csinálja, amit csinál, mert ő nem tud miattad aludni. Nem állapot, hogy hajnali fél kettőkor a telefonoddal csipogsz, miközben neki a másnap reggel kipihenten kellene a munkahelyén megjelenni. Légy tekintettel rájuk is, nem csak te vagy a világon. Van aki azt szereti, ha esete körülötte a légy sem mozog, mert azt is észreveszi. Van aki csak úgy tud elaludni, ha bömböl a TV és magától kikapcsol.

2012. júl. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem is vagyok hangos.Meg én az emeleten vagyok ő meg a ház másik felében. Nem azért kel fel mert zavarom. Nála ez így megy évek óta.Minden hajnalba felkel valamiért
2012. júl. 7. 06:38
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Anyukád helyében én is ezt tenném.. éjjel fél 2kor az emberek aludni szoktak, főleg ennyi idősen... azért nem vagy huszonéves még.. amúgy mit csinálsz te ilyenkor éjjel?? Miért nem alszol? Hánykor ébredsz reggel??
2012. júl. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
de mért?Hisz nyár van.Dvd zünk a nővéremmel vagy kimegyünk a kertbe csillagokat nézni,vagy bármit. Akkor kelek amikor kelek.Ha megyek valahova másnap akkor nyílván nem vagyok fent sokáig.De ha semmit nem kell csinálnom
2012. júl. 7. 06:49
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Hajnalban már tényleg ne legyél fent. Ebben igaza van anyudnak. Bár ahogy ezt felvezeti, szerintem egy kicsit erős.

Amúgy meg beszélhetnél vele, hidd el, lehet vele is.

Csak te most kamasz vagy, aki lázad. Akit senki nem ért meg (főleg a szülei nem :) ) és mindenki ellene van. Anyud is átment már ezeken a dolgokat, jót akar neked. Szerintem keressetek pár napot a héten, amikor fent maradhatsz, mondjuk 2ig. De ehhez azért éretten is kellene viselkedni, nem úgy hogy közben ezt gondolod:"Legszívesebben behúznék neki egy akkorát"

2012. júl. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
A nyár nem azt jelenti,hogy reggelig fenn kell maradnod. Égetni a villanyt,fogyasztani az áramot! Éjjel kettőkor már normális ember alszik. Igaza van az anyukádnak. 16 évesen se aludj 8-9 óránál tovább. Segíts a háztartásban,most kellene ezt is megtanulnod. De nappal is lehet DVD-zni,vagy netezni!
2012. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!