Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a tesómmal?

Csakegypali kérdése:

Mi lehet a tesómmal?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok, az öcsém 14 és hát mit mondjak "átlagos" vagyok tesóm meg szőke haj kék szem minden,és minden nap a szememhez vágja hogy milyen csúnya vagyok,meg hogy hogy lehetek ilyen ronda. Persze én sem vagyok "jó bárány" mert azért én is visszaszólok neki,de én csak igy probálok védekezni:). Pedig mint bátty mindig én segítek neki házit irni angolozni csomó mindent nekem köszönhet,és ezt kapom. Nagyon zavar az önbizalmamnak nem tesz jót://.Neki volt 2 barátnője nekem egy és azt is lerondázta... az én kapcsolatom több hónapig tartott az övéi max 1 hét és ő ugymond ilyen kis ribikkel lógott... és az a frua hogy suliba alig szólal meg ithol meg állandóan lerondáz meg ezt hallom "Úristen hogy nézel ki?". Mit tehetnék ez ellen?
2012. júl. 7. 16:38
1 2
 11/11 anonim válasza:
Ez természetes h ilyet csinál én is 14vagyok és a bátyámal (17) mindig basztatjuk a növérrmet (15) xd csak ugy poénból ... szntem az öccséd csak egyszerüen bunkó ezért mondja h hogy nézel ki :DD vagy talán csak "segiteni' akar h megváltoz mert téll. nem nézel ki normálisan ... De ha megint elkezdi mondani h ronda vagy meg ilyenek b@sz le neki egy pofont az biztos segiteni fog ^^
2012. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!