Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak titeket meglehet...

Ferfiak titeket meglehet fogni-tartani egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

A kornyezetembe egyere nagyobb divat..de en ezt nem tartom jo otletnek mert majd a gyerek issza meg a levet. 1 eset. CSaj 5 honap utan esett teherbe pasi nem akarta megtartani csaj eldontotte meglesz tartva es kesz:)

2. Fonok kezelesbe vette az alkalmazotatt es az alkalmazott veletlenul teherbe esett:D

3. Pasi nem szereti ugy a csajt ahogy kene onertekelesi problemai voltak es szinten teherbe esett:D


es ez mind korulottem folyik:D No letemre nagyon elitelem az ilyent.


2012. júl. 8. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

A férjemet sikerült az exnejének 15 évre. Nagyon erős a felelősségtudata, szerintem ezt az exneje is érezte.


Aztán 15 év után robbant a puskaporos hordó és nagyon csúnya anyázós válás lett a vége. Már sok éve a válásnak, de a mai napig képesek néhány másodperc után úgy marakodni, hogy ihaj. Elég, ha egy szobába kerülnek.

2012. júl. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jah sok no ezt hasznalja ki. Csak nem tudom mibol gondoljak egyes nok,hogy egy kapcsolat jobb lesz egy gyerektol? A gyerek szep dolog sot a legjobb az eletben de meg a legtokeletesebb kapcsolatot is meginogtatja nemhogy egy egyszer veled egyszer nelkuled egyszer szeretlek egyszer nem...Es ki issza meg a levet hat a gyerek...aki semmirol sem tehet...
2012. júl. 8. 03:17
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

> Csak nem tudom mibol gondoljak egyes nok,hogy egy

> kapcsolat jobb lesz egy gyerektol?

Nem gondolják. Nem képesek racionálisan gondolkodni, érzelmi döntéseket hoznak. Az érzelmeiket pedig nagyrészt az evolúció során kialakult "programjuk" irányítja (ami persze nem változik meg a társadalmi környezettől). Így aztán jönnek a különféle női praktikák, például "elfelejti" bevenni a fogamzásgátlót, stb.

2012. júl. 8. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Ne erőltess semmi olyat ami nem közös döntés! A legrosszabb ha ezt teszed!
2012. júl. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Anyam es apam ugy jottek ossze, hogy anyu 16 evesen a padon szomorkodott, hogy neki nincs kivel elmennie bulizni, apam hazafele menet meglatta, megsajnalta, elvitte bulizni. Anyam szuz volt, teherbe esett. Egy ejszakas kalandnak indult, de par honappal kesobb anyam pocakkal allitott be apamhoz, hogy az anyja kidobta. Apam megint megsajnalta, egyutt maradtak, elvette felesegul. 3 gyerek szuletett, de 3. utan valtak. (kozepso vagyok) Apu nem volt szerelmes anyuba, csak a gyerek miatt csinalta. Aztan, mikor 10 eves lettem, megismerkedett egy novel, aki csak azert akart apuval lenni, hogy csinaljon neki egy gyereket. Rogton ossze is jott. A no folyamatosan megcsalta, de apu vele maradt, mert latta, hogy mennyire rossz volt nekunk anya nelkul felnoni, nem akarta ezt a 4. gyermekenek. Csak a gyerek miatt maradtak egyutt 15 evig. Ezt a not se szerette. Tudott a megcsalasokrol, de a gyerekert mindent.

Most mar apam megtalalta vegre a szerelmet.

Szoval gyerekkel nagyon is meg lehet fogni valakit.

Tesom, noverem is ezt csinalja. 2 gyermeke van 2 apatol. Az elsotol igen hamar megvalt, es a masodikkal mikor osszejott, rogton azon dolgozott, hogy osszejojjon a baba. Ezzel akarta bebiztositani magat. A ficko eleg vagyonos. Noverem nem csinal semmit, nem szereti a gyerekeit, nem foglalkozik veluk, sem a hazi munkaval, se magaval. A srac mar csak a gyerek miatt van vele.

2012. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

azt szeretném megkérdezni tisztelettel, hogy az a férfi aki nem akar gyereket, az mi fenének veri bele a ...-t a nöbe? nem birja kihuzni a f...-t idöben vagy ráhuzni egy gumit? olyan nehéz az?

ugy általánosságban ezek a férfiak mit gondolnak hogy lesz a gyerek? a golya hozza?

vagy csak rohadtul egyszeru beleélvezni meg kinem szja le, majd elkapartatja a nö, nem?


és nem, nekem ha azt mondaná egy férfi hogy steril/elköttette magat/gyogyszert szed vagy bármi ÉS nem ismerem annyira hogy bizzak benne, vagy tudom hogy nem akarok vele maradni és töle gyereket se akarok AKKOR NEM ENGEDEM MEG HOGY BELÉMTEGYE AZT AMIBÖL GYEREK LESZ.

2012. júl. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
A tesóim kisgyerekesekként váltak el, szóval náluk a gyerek nem volt összetartó erő.
2012. júl. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha véletlen esik teherbe, ugyan hadd legyen már annyi joga a testéhez, hogy eldönti mit szeretne. Ne az legyen, hogy a férfi mondja meg, hogy na akkor most kikapartatunk szépen. Igaza van a hármasnak, húzzanak gumit a férfiak, a nők is figyeljenek oda. Nincs 100%o védekezés, de meg lehet előzni a "bajt"...
2012. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En ugy gondolom az a no aki nem akar teherbe esni az nem esik... ott a haterbe mindig kell legyen egy kis szandekossag.
2012. júl. 8. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
nincsen 100%-os védekezési mód, szóval annyira ne bízz ebben a "csak akkor esem teherbe, ha akarok"-kal... aki nem akar gyereket, az védekezzen, pasi is, nő is.
2012. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!