Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem enged el anya?...

Miért nem enged el anya? Mivel győzhetném meg?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel szeretnénk lemenni 5 napra a Balatonra az egyik barátnőm nyaralójába de anya nem akar elengedni. Amikor megkérdeztem miért akkor azt mondta, hogy csak mert nem (a szokásos). Próbáltam tőle indoklást kérni de nem hajlandó beszélni velem erről a témáról. Mit tegyek? :(

15/L



2012. júl. 8. 14:54
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
32%

Üljetek le, beszéljétek meg. Mondd el, hogy ez neked nagyon fontos, és vigyázni fogsz magadra. Azt is említsd meg neki, hogy elég érettnek és felelősségtudónak érzed magad hozzá, és nem bulizni meg piálni mész le ennyi idősen. (Mert ugye nem?)

Azért nem enged el, mert félt. Találjatok ki valami megoldást, hogy mindig tudja hol vagy, adott időközönként hívd fel, mondd el neki mit csináltatok stb..

2012. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%
Tudom, hogy nem leszek népszerű most, de törődj bele. Anyukádnak igaza van! Én sem engedném el a 15 éves fiamat sem egyedül 5 napra nem ám a lányomat! Fiatalka vagy még, előtted az élet. Ráérsz úgy kb 2 év múlva egyedül nyaralni. Bármi baj érhet titeket, gyerekek vagytok még ehhez.
2012. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Természetesen nem azért megyünk hogy öntudatlan állapotban fetrengjünk a vízben. :) Próbáltam már neki ezeket elmagyarázni. Meg hogy nem lesz semmi baj, vigyázok magamra, felhívom minden nap ahányszor akarja de amint elkezdek a témáról beszélni arrébb vonul vagy úgy tesz mintha meg sem hallaná. :S Ez nála sajnos nem az első eset. Általában így szokta lerendezni ezeket a dolgokat.
2012. júl. 8. 15:02
 4/51 A kérdező kommentje:
Mi történhet most ami két év múlva nem? :)
2012. júl. 8. 15:02
 5/51 anonim ***** válasza:
76%
Fiatal vagy még. Én sem engednélek, de a fiamat sem szülői felügyelet nélkül. Ez van, fogadd el.
2012. júl. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
97%
Hidd el 17 évesen teljesen másképp látod a világot, a helyzeteket, a hormonjaid dúlnak ésszerűtlen lehetsz, most 15 évesen azt hiszed veled semmi nem történhet hisz te főszereplő vagy...de mindenki ezt hitte aki azóta lelki beteg, vagy egyszerűen nem él...
2012. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
97%
Jóval idősebb vagyok,mint te,de még most is tudok olyan dolgokba keveredni,hogy elképesztő.Mindig olyan jön,amire nem számítok.Nem hiszem hogy rá fogod tudni beszélni ha ennyire elzárkózik.
2012. júl. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
97%

Én is 15/L vagyok. Engem sem enged el anya ilyenekre. Én véglis teljesen megértem, mert igaza van. Ki tudja milyen "fazonok" vannak ott.. :/

Szerintem is törődj bele, én is ezt tettem.

2012. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
96%

Felnőtt felügyelete nélkül én sem engednének el sehova. A Balatonra pedig semmiképp. Nagyon sok kétes alakkal találkozhatsz. Hiába akarsz vigyázni magadra,ha pl. az italodba beletesznek valamit,és ön tudatlan állapotban leszel.

Csodálom a barátnőd szüleit,hogy ők elengedik a lányukat.

2012. júl. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Hát nem fogok beletörődni. Az összes barátnőmet elengedték érdekes módon és nem akarok kimaradni. :/
2012. júl. 8. 15:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!