Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzhetném meg őket?

Hogyan győzhetném meg őket?

Figyelt kérdés

Szóba jött a tovább tanulás.. minden álmom a lótenyésztői Bábolnán. De a szüleim ellenzik (nagyon)(kb. fél éve győzködöm őket) minden álmom ez az iskola!

Amit ők mondanak hogy miért nem:-Nem biztos hogy megélhetek belőle (van rengeteg hely ahol pedig de)

-messze van (198km)

-nincsenek olyanok akiket ők is ismernek és a barátaim (pedig sokan vannak)


Mégis mit csináljak? Mást nem szeretnék magammal kezdeni.

Van lovam..lovaglom hajtom minden nap gondozom (nem az enyém nagyapámé csak én foglalkozok vele)

Mivel győzhetném meg őket?


2012. márc. 26. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ők elmondták az érveket miért ne, te is állíts reális érveket, hogy miért, és válaszolj az ő feltevéseikre.

-nem biztos hogy megélsz belőle-más szakmából sem biztos, ezt viszont legalább szereted

-messze van-kollégiumba mész,rendszeresen hazalátogatsz

-nem ismernek ott senkit-nyitni kell a vilégra, új embereket megismerni, ha közelebbi suliba mész, ott sem biztos, hogy ismenek bárkit.

2012. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg a közeli iskolákból szinte senkit nem ismerek..mert még max. rendészet ott egy ismerősöm van de csak 1 évig járnánk ugyan arra a helyre. :/
2012. márc. 26. 20:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Bábolnai vagyok :).

Azt mondták hogy nehéz az a suli de te tudod hogy hova akarsz menni.

Beszélj a szüleiddel ott van kolesz is.

Pénteken kell haza menned vasárnap meg a koleszba.

Ha szabad kérdeznem merre laksz?

2012. márc. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is ide akartam jönni. Csak hát nem engedték így a városi gimibe járok, de most nem rég kinyögték ha akarok akkor átmehetek. Most meg nulladikos vagyok szóval szeptembert ott kezdhetném. Csak hát időközben meglett a "lovam" és hát így már nehezen tudnék elmenni.

Hozzám 360km-re van Bábolna :(

Amúgy nem rég volt egy rádiós riport és azt mondták, hogy állítólag külföldre mennek utána ki dolgozni mert ott ez jobban keresett, nem úgy mint itthon. :)

2012. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kalocsa mellett lakunk..

Tudják a koleszt és meg is mondtam hogy nem akarok Mo-n maradni mert képtelenség megélni. :/

De nagyon kész.. ://

2012. márc. 27. 15:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy anyagi gondok miatt nem engednek? Vagy egyszerüen féltenek?
2012. márc. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már megvan a pénz amit a kezükbe adtam..!

És ez a legnagyobb bajom hogy féltenek.. :(

2012. márc. 28. 13:52
 8/10 anonim ***** válasza:

Van egy lovas oktatóm. Őt sem engedték Bábolnára, mert szintén féltették, pedig díjugratásban is versenyzett. Ehelyett elvégzett egy fodrász sulit, közben össze gyűjtötte a pénzt és a fodrász suli után huszon akárhány évesen elment Bábolnára a lovas suliba és azt is elvégezte. Amikor pl délelőtt fodrászkodik, akkor délután oktat, vagy fordítva. Így két helyről jött a pénze.

34/N

2012. márc. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nekem maximum a rendészeti lovas ága vagy kutyás tetszene de oda meg nem nagyon van felvétel. :/
2012. márc. 28. 21:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van egy kevés kis eszed akkor elvégzel vmit amit szeretnének szüleid és közben/utána saját szakálladra amazt és akkor mindenki boldog
2012. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!