Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van egy nőnek,...

Mennyi esélye van egy nőnek, hogy 3 gyerekkel párt találjon?

Figyelt kérdés
Aki elfogadja a gyerekeit is?
2009. júl. 11. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ebben nem vagyok tapasztalt, de nem lehetetlen!

Próbálkozz netes ismerkedéssel, ha tetszik, nekem összejött! :)

2009. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukámnak sikerült. Mi adtunk fel a nevében hirdetést az újságban :-)
2009. júl. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%
Szinte semennyi, azért durva hogy már egy gyerek után ne lássa valaki a kapcsolat végét és csinál még kettőt.
2009. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
hopp előző válaszoló, hogy te mennyire okos vagy! Mindjárt adok egy ötöst... de a fejedre!
2009. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Miért törli ki magát minden bunkón válaszoló???

Az igazi 3. azt írta, hogy nem lehetséges, és hogy gondolkozott volna az első gyerek után a kérdező.

2009. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég húzós egy kérdés. A korodat nem tudom sajnos.Mert ide olyan férfi kell, aki elfogadja,hogy nem az övé a gyerek/ek, de mégis úgy neveli fel őket mintha a sajátja lenne. Ez emberi megközelítés kérdése, hallottam már ilyenről csak ott 1 gyerek volt, nem 3. Tényleg elég rázós a dolog de azért sok szerencsét kívánok:-)!
2009. júl. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Csak nehezen. Lényeg hogy ne tagadd le őket és próbáld meg a gyerekeidnek is ezt elmagyarázni. Mert ha ők nem fogadják el hát akkor megszökik a férfi, ha nem bírja a strapát.

Egy ismerősöm 36 éves 4 gyereke van legkisem 14 éves. A mosti férjének 2 gyereke van azok is ilyen koruak. Vállaltak egy közösset...

2009. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehet, csak olyan embert kell találnod, aki feltétel nélkül elfogad és szeret. Persze ez nem könnyű.

Hidd el, ha valóban szeretnéd a sors fog Neked olyan embert adni, aki elfogadja a gyerekeidet is. Csak arra azért vigyázz, hogy ne akarj rögtön apát faragni belőle és ne dőlj be rögtön az első utadba eső férfinek.

Sok sikert kívánok!

2009. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen. Egyébként van olyan férfi is (én ismerek ilyet), akinek nem lehet gyereke, de nagyon szeretne gyereket. Elvált ember. Ilyet kellene keresned. Internetes társkeresést próbáld ki. Hány éves vagy?
2009. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
28 vagyok
2009. júl. 11. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!