Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye egy fiatal nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy fiatal nőnek gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
Ugy értem,hogy a férfiak mernek kezdeni olyan nőval,akinek már van egy gyereke,és persze nem ugy lett terhes,hogy fűvel,fával összefeküdt,hanem egy nagyon komoly kapcsolatból lett tervezett baba,csak a kapcsolatuk sajnos megromlott.
2009. júl. 15. 06:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Férfit biztos találsz nem is egyet,aki mer kezdeni gyerekes nővel.De az már nem biztos,hogy együtt is akarnak élni veled,és nevelni a gyerekedet.Ilyen férfi elég ritka.
2009. júl. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Illetve azt gondolom, hogy nagyobb esélyed van egy olyan férfinál, akinek szintén van gyereke vagy idősebb és nincs gyereke, így a tiédet jobban elfogadná sajátjaként. Nem tudom, hogy hány éves vagy, de szerintem a legtöbb 20-27 éves fiú nem kezdene olyan nővel, akinek gyereke is van, mert simán találnak olyat, akinek nincs. Egy picit idősebb, tapasztalatabb férfit keress, mert ők jobban megértenének. Szerintem.
2009. júl. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, letezik ilyen! Az en parom is ilyen :)

A lanyom mar 8 eves volt amikor ossze jottem a parommal. A lanyom sokkal jobban szereti a paromat, mint a sajat apjat. De ez mas tema.

Az ismeroseim kozott is van ilyen pelda.

Ugy hogy fel a fejjel! ;)

32/N

2009. júl. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély! Én is egy olyan nővel vagyok együtt már 2 éve akinek van egy gyereke, és nem tőlem.
2009. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én úgy látom, a környezetemben, h a fiatalon gyereke nőknek nehezebb dolguk van, de persze nem lehetetlen. csak sok férfit elriaszt a gyerek, főleg hogyha még fiatalok, mivel a nő is az.
2009. júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én anyukám is úgy talált újra pasit magának, hogy elvált egygyerekes anyuka volt. A pasi bevállalta. :) Ő vakart ki minket a sz*rból. Hálásak lehetünk érte.
2009. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!