Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van egy nőnek,...

Mennyi esélye van egy nőnek, hogy 3 gyerekkel párt találjon?

Figyelt kérdés
Aki elfogadja a gyerekeit is?
2009. júl. 11. 11:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg főleg nem lehetetlen! Olyan fiatal vagy még. Én nem haboznék, feladnék egy hirdetést a neten. Én is így találtam meg a férjemet! Ne hidd azt, hogy a gyerek csak "hátrány" lehet, ne így fogd fel. Van, akinél ez előny. Akinek nem lehet, annak ez öröm.
2009. júl. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28evesen 3 gyerek??? Huuuuuuuuuuuuu!!!De azert sok sikert!!!
2009. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Van egy 6 éves fiam és egy 2 éves iker lányaim.
2009. júl. 11. 19:18
 14/19 anonim ***** válasza:

Szia.Ha már nem látsz esélyt,hogy újra párra találj,ráadásul 3 gyerekkel,gondolj mindig arra amit most fogsz olvasni:

Az én Édesanyám 37 évesen,5 gyerekkel rátalált a párjára.Négy éve született meg közös gyermekük,akkor én 20 éves voltam.

Szerinted erre mennyi esély volt? :)

Kitartás,még borzasztó fiatal vagy

2009. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Van eselyed! :)

Ne torodj a buta emberek, beszolasaival. Tobb olyan ismerosom is van, hogy 3-4 gyerek mellet is talaltak part maguknak. A masik dolog az, hogy tenyleg fiatal vagy es igy meg konnyebb helyzetbe vagy!

Sok sikert!

32/N

2009. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott, hogy ismerek családot, ahol 4 gyerek volt és a férfi úgy talált feleséget (meghalt az első felesége). A második feleségnek is volt 3 gyereke és még született nekik 2 közös. Szóval nem lehetetlen, csak jó helyen kell keresned és kell hozzá nagy szerencse.
2009. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Nem lehetetlen. Az én férjem egy 3 hónapos csecsemővel hagyott el, hogy egy 3 gyerekes anyukát válasszon. :(
2009. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Uhh...
2009. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az szép... szegény te!!! 3 hónapos kicsivel?? Kiakasztó manapság mik vannak!!
2009. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!