Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintek miért? Bővebben lent

Szerintek miért? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Bár még nem állok középiskola választása előtt, de már tudom, hova szeretnék menni (ami össze is fog jönni) Mivel a suli 35-40km. sok időt elvenne a busz/vonatozás (ráadásul nagyon gyatra a buszközlekedés, vonat pedig a 10km-re lévő városban van, jelenleg oda járok suliba) ezért mondtam anyunak azt is, hogy kolégiumos szeretnék majd lenni.Erre azt mondta, hogy nem, mert akkor csak bulizni járok majd el meg ilyenek.Nem tagadom, néha biztos elmennék majd bulizni, de csak akkor, ha tudom, hogy minden rendben van, elmehetek kicsit kikapcsolodni.Meg ha nem leszek kollégiumos, szerintem akkor is tudok menni ugyanúgy bulizni..Ami kimaradt: nem járok bulizni, esetleg ha a faluban van valami.Szerintetek miért pont ezzel az indokkal jött??

2012. júl. 9. 20:55
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. máj. 2. 19:49
 32/33 anonim ***** válasza:

én kollégista voltam középiskolás koromban. méghogy ott nem tanulnál.. nálunk kötelező stúdium volt 4-5ig, akár volt házi, akár nem (kitűnő átlaggal lehetett felmentést kapni). heti 1X 9ig volt kimenő (HA a szoba a megelőző hét minden napján patyolattiszta minősítést kapott :D ), többi napokon 6ig. (azt nem mondom hogy mindig be is tartottuk a szabályokat :D ) reggel 6kor zenés ébresztő a fali hangszóróból, plusz a tanár is csekkolta a szobákat, reggel, este. 10 után max csak kussolhatsz, van ahol még az áramot is lekapcsolják 10kor. TV 1 db a közösségi helyiségben, melyen max este 9ig meg lehetett tekinteni amit a nevelőtanár nézni akart (barátok közt:D) mondjuk nem is hiányzott. a környékbeli kocsmárosokat meg befenyítette a diri hogy ne szolgáljanak ki minket :D


egy szó mint száz, vannak ott nevelőtanárok, méghozzá nem viccből. valószínű otthon szabadabban vagy fogva, mint ott lennél. de nem hiszem, hogy anyukád ezekkel ne lenne tisztában. inkább csak nem akar engedni mert hiányoznál neki.

2013. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
En kesobb laktam egy pesti koleszban, mikor okj-s kepzesre jartam, tehat mar elmultam 18. Masik emeleten laktunk, mint a "kicsik", es rank kicsit mas szabalyok vonatkoztak, de meg arra sem mondanam, hogy ejjel-nappal bulizni jarhattunk :) Nekunk is neztek az atlagot termeszetesen. Kaphattunk kimenot este 11-ig, ha nem kertunk, akkor a 9 oras ellenorzesen mar bent kellett lenni. Heti egyszer volt ejszakas kimenonk, de ez csak nekunk, a 18 ev alattiaknak nem volt ilyen. Kicsit problemas volt a kimeno egyebkent szamunkra, mert tulajdonkeppen nem bulizni kertuk, hanem munka miatt.
2013. júl. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!