Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A felső szomszéd 10 óta...

A felső szomszéd 10 óta üvölteti a zenét, úgy, hogy beleremegnek a falak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon, 17 évesen. Gondolkodtam rajta, hogy felmegyek, de még soha nem láttam, mi van ha valami nagydarab férfi? Nem zavarna egyébként, de hulla fáradt vagyok, ráadásul holnap 6kor kell kelnem. Felrobbanok.
2012. márc. 10. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Felhívhatod a rendőrséget, csendháborítás miatt kimennek. Én régen csináltam azt, hogy felhívtam az illetőt, nem szóltam bele a telefonba, zengett a ház a banya tvjétől hajnalig, mert nagyot hallott (ha van vezetékes szám, ki tudod deríteni).

Vagy csengess be hozzá, és tűnj el a lépcsőházban :)

2012. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Nyugodtan hívd ki a zsarukat egyszer már én is megtettem nem is olyan rég simán kijönnek és nem mondják el kitől jött a bejelentés.

Erre kijönnek.

Arra nem ha apuka részegen kergeti anyukát egy késsel.

2012. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, amíg itthon leszek, felcsengetek tízpercenként. Ha én nem alhatok, akkor majd ő sem fog. :)
2012. márc. 10. 00:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól még hogy esetleg egy nagydarab férfi, megkérheted udvariasan, hogy halkítsa kicsit le, mert fáradt vagy és pihenni szeretnél, nem?
2012. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a nagydarab férfiak nem ilyen kedvesek sajnos. Ha jól emlékszem egy másik lakó már múltkor panaszkodott anyukámnak, hogy nem normális, és tök agresszív. Csak éppen a nemére nem tért ki. Bár annak sem örülnék, ha egy részeg nő támadna nekem, szóval egyre megy.
2012. márc. 10. 00:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha meg tudod, hogy agresszív, akkor nyilván ne menj oda és hívd a rendőrséget.

Eddig szó se volt róla, hogy agresszív lenne, csak arról, hogy fogalmad sincs, ki az.

2012. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Időközben valaki összebalhézott vele, és abbahagyta. Nő. És idióta. Mindenkinek jó éjt!:)
2012. márc. 10. 00:32
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Először is ne menj fel mert ha nem veszi lejjebb a hangerőt és a végén mégis kihívod a zsarukat egyből tudni fogja honnan fúj a szél és ha tényleg egy agresszív bunkó akkor még bajod is lehet.

Egy dolgon azért gondolkozz el: ha valaki akkora tahó, hogy magától nem jön rá, hogy egy lakóközösségben este 10 után talán kussolni kéne mert a sok igavonó hajnalban kel azt már szép szóval se nagyon fogod meggyőzni. Tapasztalat. A körülöttem lévő lakásokat éveken keresztül kiadták, mindenféle cifra népség volt ott, volt gond és konfliktus elég. Nappal nem érdekelt az sem ha karnevált rendeztek de az éjszakát, a pihenéshez való jogot és igényt tartsák tiszteletben.

Egy idő után már át se mentem, automatikusan hívtam a rendőrséget. Egy idő után végleg csend lett, vége lett az éjszakai tivornyáknak és nem tudták kideríteni ki telefonált.

Én már nem fárasztottam magam tovább ilyen értetlen marhákkal felesleges!

Egyszerűen csak eressz meg egy telefont nem kell egész éjjel végighallgatnod amit művel. Talán ő is elgondolkodik máskor ha bömböltetni akar, hogy valaki megint berág rá.

Ne itt keseregj telefonálj, jogod van a pihenéshez.

2012. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lakógyűlés, megszavazni, hogy kuss. Ha nem, közös képviselő power offolja a kismegszakítót...
2012. márc. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!