Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt! Mit éreznél a család...

Eltűnt! Mit éreznél a család helyében?

Figyelt kérdés

Egy 26 éves fiúról van szó, aki Svájcban síoktatóként dolgozott. Június végén haza akart menni a testvére esküvőjére, de hiába várta egy rokon a ferihegyi repülőtéren nem érkezett meg. Azóta nincs hír róla. Útvonalat kellett változtasson, mert valami földcsuszamlás volt már régebb, emiatt az a vonat amire jegyet vett nem közlekedett már. Milánóba kellett átjusson, mert onnan vette a repülőjegyet haza, de a repülőre már nem tudott felülni. Nem lehet tudni hol tűnt el, Svájcban vagy Olaszországban és azt sem hogy miért és hogyan. Telefonja nincs, életjelet nem adott. Azt az egy esetet ki lehet zárni, hogy önszántából elment valahova, mert nagyon aggódott, hogy sikerül-e szabadságot kivenni a szeretett testvére esküvőjére.

Min mehet át ilyenkor a család? Esküvőt kellett ünnepelni, úgy hogy egyikükről nem lehet tudni hol van, és azóta is kétségek közt élnek... Legalább egy nyom lenne vagy valami :(

[link]


2012. júl. 10. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű, hogy mit érezhet a család.

Ennek a kérdésnek mi a célja tulajdonképpen? Vájkálni más fájdalmában, vagy mi? Komolyan nem értem.

2012. júl. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Felfordulna a gyomrom, hogy a hozzád hasonlók ezen csámcsognak.
2012. júl. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, a cél tulajdonképpen az volt, hogy minél több emberhez eljusson az információ (azért is osztottam meg a facebook oldalt, ahol az online keresés folyik). Szerintem ez elég egyértelmű volt, csak olyan formába kellett önteni, amit a gyakorikérdések moderátora nem töröl ki...
2012. júl. 10. 13:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt a belinkelt oldalt csak Facebook tagok láthatják. Olyat kéne csinálni, ami mindenki számára elérhető...
2012. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon van leírás. Adományoldalként indította egy ismerősük, azóta gyűlt már annyi pénz, hogy a fiú egyik testvére el tudott utazni Svájcba, hogy személyesen érdeklődjön, illetve keresse meg a rendőrséget.

[link]

2012. júl. 10. 18:38
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!