Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a férjemnek, vagy...

Elmondjam a férjemnek, vagy jobb ha nem tudja?

Figyelt kérdés
A férjem előtt volt egy komoly kapcsolatom,amiből született egy kisbabám. A lányom 4 hónaposan meghalt,ami lelkileg borzasztóan megviselt mindkettőnket,a kapcsolatunknak is vége lett. Mikor megismerkedtem a férjemmel,eleinte nem említettem neki,utána pedig nem mertem elmondani,hogy volt már kisbabám. Tudom jól,hogy rosszul tettem,de évekig tartott mire egyáltalán a képeit megtudtam nézni. Hogyan mondhatnám el 3 év ismeretség után a férjemnek?
2012. júl. 2. 13:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Megkérdezhetem, hogy mi történt a babával?
2012. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
7 és fél hónapra született
2012. júl. 2. 13:25
 3/21 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan miért lényeges, hogy mi történt a babával? Nem ez volt a kérdés.


Egyszer, amikor mindketten nyugodtak vagytok, és éppen csak egymással vagytok elfoglalva, mondd el neki azt, amit ide leírtál. Hogy született már babád, de meghalt, és nagyon megviselt Téged, és mivel ő (a férjed) az életed része, úgy érezted, hogy megérdemli, hogy elmond, de eddig nem tudtad, mert mélyen érintett.

2012. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Én csak azt a részét nem értem, hogy "nem merted". Miért, mi történt volna szerinted? Mitől félsz? A férjedtől?
2012. júl. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
mond el. H szeret megéti majd miért nem mondtad és mit érezhetsz most is és semmit nem tehet tönkre. Ha tönkremegy a kapcsolat nem szeret.
2012. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mondd el neki.Ez igy tisztességes ha elmondod neki. Nagyon sajnálom,ami történt a kisbabával. :( Mondd el neki feltétlen..
2012. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért nem "mertem",mert akkor már jegyesek voltunk,mikor felötlött bennem a gondolat,hogy el kellene mondanom. Össze voltam zavarodva,mert úgy gondoltam,neheztelne rám,amiért nem említettem hamarabb.
2012. júl. 2. 13:30
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

El kell, hogy mondd valamikor. Ugyanis amikor majd tőle fogsz babát várni, az orvosnál úgyis mondanod kell....rá lesz írva a lapodra, sőt, a terhességi könyvedre is rávezetik hogy volt már szülésed. Sőt, meg fogja kérdezni a szülészorvos, a szülésznő, a védőnő.

Magyarán szólva: ha akartok a férjeddel gyereket, meg fogja tudni, és inkább ne akkor tudja meg, amikor már terhes vagy tőle.

2012. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

Terveztek egyébként babát? Ha igen, akkor az sztem jó apropó lenne. Szerencsésebb, mint "derült égből".

Érthető, hogy nem ezzel indítasz egy kapcsolatbab, és nem azt lesed, hogy mikor is mondhatnád el. Sokkal nehezebb kérdés ez, sajnálom, hogy ilyen terhet cipelsz :(.

2012. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sajnálom. Én úgy gondolom, emiatt nem fog neheztelni rád, és meg fogja érteni, miért nem tudtad neki hamarabb elmondani. Mondd el neki, hisz ahogy írták, ő már az életed része, de nem hiszem, hogy emiatt bármi törés is történne a kapcsolatotokban.
2012. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!