Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak a szüleimmel?

Mit csináljak a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Én haladnék a korral, de anyámék nem. Visszahúznak mindenben, nem engedik, h egyéniség legyek, ezen kívül maradiak is.

Ők a stílusomtól ott tartanak, h nem is akarnak látni, én szintígy velük, nekem mindegy, hol, csak ne otthon legyek, és ne kelljen velük beszélnem, csak a minimálisat, anyám akkor is 2 mondat után a magánéletemről és a kapcsolataimról faggat.

Mit lehet ilyen szülőkkel kezdeni? Hogy mondjam el nekik h nagyon, de nagyon unom őket? És h nem akarom, h ennyit foglakozzanak velem?

Tul. képen csak anyám ilyen. Apa mellett tiszta jól el tudnék élni, de anya minden másodpercben figyel!! Szó szerint!! Ha kések 2 percet itthonról kérdőre von, suli után nem mehetek sehova csak tanárhoz, még azt sem akarja megengedni h néhány tincset megvilágosítsak a hajamban!!

Ha meg flegmán vagy nem olyan hangnemben mondom meg h unom, amit csinál, jön apa és ad 2 pofont!

Ki akarom őket törölni az életemből!

És azt hiszik, a barátaimmal is ilyen vagyok, de nem! Ha nekik azt mondom stop, akkor másról beszélgetünk.

Van még néhány évem szüleimmel amig 18 leszek, de addig h bírjam ki????

Mit lehet velük kezdeni? Nem akarok dokikhoz járni, és kérlek, csak értelmes válaszokat adjatok!



2012. jún. 4. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Én egyszerű választ adok,ami egyben tanács is:


Első a család!

2012. jún. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia,

ezeknél nagyobb bajod sose legyen.

Szerintem azért ilyenek a szüleid, mert "féltenek" és nyilván csak jót akarnak neked, ha ezt most nem is fogadod el.

2012. jún. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem valami pasi van a dolgodban, amit nem akarnak neked engedni! Suli, család ...-> és a pasi a legfontosabb, ilyen sorrendben!
2012. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ditta323 ***** válasza:
Nálam apu volt olyan, hogy ha késtem akkor hol voltam... Ha menni akartam akkor hova meddig stb.. Anyum az elég laza volt :). Mindíg jött apu a hegyi beszéddel amit végigültem azt mentem a dolgomra:) Mai fejemmel végiggondolva csak féltettek. Üljél le velük és beszéld meg mi a problémád. Majd idősebb leszel és gyereked is lesz megérted majd a szüleidet. Neked is kicsit türelmesebbnek kellene lenni a szüleiddel.
2012. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szüleid ezzel csak neked tesznek jót, hidd el később olyan 25-30 éves korodban fogsz rájönni arra hogy ők csak a jót akarták neked. Pofon egyszerű a dolog, éld túl, tanulj rendesen ne sminkeld magad állandóan mert csak a bőrödet rongálod, ne világosítsd meg festesd a hajad mert csak rongálod ezzel. És azt meg felejtsd el hogy már nem káros, pedig igen is az!!!! Barátnőm 2-3 hetente festette a haját és annyira tönkre vágta hogy majdnem kopaszra kellett vágni!!! És persze most elég gáz a haja így tiszta száraz semmi élet nincs benne. Ezt ne akard!!! Hallgass a szüleidre mert a barátnőm 26 évesen jött rá arra hogy igen is megbánta hogy nem hallgatott a szüleire, de nagyon.
2012. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kollégium. Ha meg akarsz szabadulni tőlük, ez az egy megoldás van.
2012. jún. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk még 20 felett is így van,pedig nem élek együtt a szüleimmel :/


Nem tudsz nagyon mit tenni.Próbáld jól végezni a sulit és az otthoni házimunkát és tűrni. Tanulj minél jobban, hogy hamar legyen jó állásod,kereseted és akkor elköltözhetsz később....

2012. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kohjack válasza:
Inkább tudjanak rólad mindent még mint semmit nem kell ezen felkapni az agyvizet az én anyám is ilyen amúgy meg le kell szarni meg kell mondani neki nem vagyok gyerek kis szabadságot kérek ennyi csak nem le kell ugatni hanem normálisan megbeszélni a dolgot
2012. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!