Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tesómmal?

Mit csináljak a tesómmal?

Figyelt kérdés

A testvérem mindig azt mondja,hogy minden,ami velem kapcsolatos hülyeség. Néha kedves,de az esetek többségében mindennel baja van. Például ha kérem a segítségét,csak annyit mondd,hogy milyen hülye vagyok,meg hogy milyen értelmetlen meg blabla. Én mindig segítek neki,megcsinálom amit kér,ő meg állandóan,hogy minden rossz,ami velem kapcsolatos. Ha meg segíteni akar,akkor nem normálisan,csak lerendezi két szóval. Pedig én segítek neki,hogy például mi áll jól neki,megbeszélem vele a dolgait,megcsinálom a haját minden.

Igazából az idegesít a legjobban,hogy nem vesz komolyan,és nem foglalkozik komolyan velem.


2012. júl. 10. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te vagy a fiatalabb.
2012. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Srác vagy csaj vagy ? És a tesód fiú vagy lány ? És mennyi a külömbség köztetek évbe ? (ezek a dolgok sokat számitanának ha tudnám)
2012. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen hülye vagy!
2012. júl. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hallod, ugyanez nálunk is:D csak én lány vagyok (15) tesóm meg fiú (18) és én nem csinálom meg a haját xdd
2012. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is tegy ugy ahogy o,ha ker valamit,mondd hogy milyen hulyeseg mar,ne csinald meg a hajat mert mas dolgod van,meg az is hulyeseg. Ha kiakad,akkor mondd neki hogy de hat mi a bajod,te is pont ezt csinalod velem) talan eszhez ter igy.
2012. júl. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kb. 2 perccel idosebb vagyok, ikrek vagyunk,14,5 eves lanyok.:) Koszi az eddigi valaszokat!!
2012. júl. 10. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!