Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy a...

Mennyire fontos, hogy a házastársaddal vagy akivel együtt jársz, tudjatok gyerekek lenni egymás mellett?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akkor is boldog lehet az ember, ha csak felnőttként viselkedik egy kapcsolatban és meghagyja az effejta "élvezeteket" a gyerekeivel vagy tényleg fontos, hogy le tudjunk menni gyerekbe a társunkkal?
2012. júl. 11. 13:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontos!

Ha némelykor rejtett kamerával látnának minket, hát nem tudom, mit gondolnának mások :D


44N

2012. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 11. 16:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon! Mivelhogy mindketten most tanuljuk, felnőtt fejjel, hogy milyen érzés szabad gyereknek lenni, egyáltalán gyereknek lenni. Mindketten annyi felelősséget kaptunk gyerekként és tiniként a nyakunkba a felelőtlen szüleik helyett, hogy amikor (időben) kellett volna, hogy gyerekek legyünk, nem lehetett.


És igen, nagyon fontos! A szabad gyermeki én megélése nélkül nem lehet sem alkotni, sem létezni, sem dolgozni, még egy jó viccet sem élvezni önfeledten.

2012. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem fontos. Nem azt mondom, hogy a férjemmel egész álló nap így viselkedünk, de hébe-hóba kell.... kicsit feloldja a mindennapi felnőtt-stresszt :)
2012. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
együdöban sokat bolondoztunk férjemel manapság kevesebbet.de szoktunk
2012. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!