Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a nő 1...

Mit lehet tenni, ha a nő 1 éves gyerekek mellett sem vágyik a szexre?

Figyelt kérdés
14 hónaposak az ikreink, de még mindig nem jó a szexuális életünk. Elég fiatalok vagyunk, ő 25, én 27, de ő még sincs benne már azokban a dolgokban, amikben régen. Akármit felvetek, neki ahhoz nincs kedve, pedig nem vagyok erőszakos, még romantikus dolgokkal is próbálkozom, sokszor mondtam, hogy menjünk el ketten valahova és a fiúkra vigyázna az ő anyja, vagy az én szüleim. De neki az nem jó, nem meri őket magukra hagyni. Nem tudom már, hogy mit tegyek, elég rossz ez így.
2012. máj. 17. 12:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
44%
De mennyire nem vágyik?Kicsit sem?Egyáltalán nincs együttlét?
2012. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
Szóval MÁR 14 hónapos a baba? Kettő is? Meértem, hogy "lusta". Én is az alvásra szavaznék inkább. Nemtudom mennyi igaz belőle de egy felmérés szerint azok a férfiak akik több időt töltenek a háztartás - gyerekek körüli segítséggel színesebb s több szexuális életről számíthattak. (a svédek vezettek, japánok voltak az utolsók). Azt kéne megoldani estére maradjon is energiája ne csak alkálelmnek érezze magát. Így a tenendők ikrek melett rád s nagyikra is juthatna.
2012. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Ebből lesz a válás,meg az elhidegülés. És ha megcsalod, vagy elküldöd melegebb éghajlatra pár év múlva,te leszel a hülye, mert micsoda dolog,hogy elhagyod a családod.
2012. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Most a gondozói érzések munkálnak benne, nem a hódítók. Ha már ovisak lesznek a kicsik, javulni fog a helyzet. Addig is segíts sokat otthon, támogasd, nyugtasd meg, hogy nem hagyod el. De mond el azt is, hogy azért van hiányod, mert vonzónak találod őt ennyi idő után is.
2012. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De van, de csak "kényszerből", tehát abszolút nem élvezi. Nem ilyennek ismertem meg..
2012. máj. 17. 13:16
 6/24 A kérdező kommentje:
Együtt neveljük őket, mivel családi vállalkozásunk van, sokat tudok a srácokkal is foglalkozni, nincs úgy, hogy elmegyek reggel és késő este érek haza. Vele sincs semmi baj, mert mindig odafigyelt magára és senki sem mondaná meg, hogy 2 gyereket szült, nagyon szép. Nem csalnám meg emiatt, csak szeretném, ha olyan lenne, mint régen. A haverjaim szerint én most már évekig csak a srácok után fogok következni fontossági sorrendben.
2012. máj. 17. 13:23
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Ne haragudj, talán buta kérdés: beszéltél vele erről?


Nálunk 3 hónapos volt a baba, amikor a férjem elmondta hogy annyira bántja hogy "legyünk túl rajta" alapon volt csak szex. Azóta sokat javult a helyzet.

Az pedig, hogy 14 hónaposan nem akarja őket magára hagyni pár órára sem manapság nagyon divatos. Az, hogy mennyire tesz jót a gyerekeknek és a házasságnak, az már más kérdés.

2012. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
Ez baj. Nem normális.Ki kellene deríteni az okokat. Beszéltél már vele? Én nő vagyok 4 éves gyerkőccel, az biztos, hogy kevesebb a szex, de nem kényszer és nem szűnt meg.
2012. máj. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%
Eljön az az idő az életben, amikor a szex háttérbe szorul, mert vannak attól jóval fontosabb dolgok is. Ezt el kellene fogadni, nem megy minden egyszerre.
2012. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
De nem csak a szexről van szó, hanem másról is, úgy érzem, hogy engem már nem szeret. Nem olyan kedves, sokszor gúnyolódik rajtam, hogy milyen hülye vagyok, meg hogy a fiúk 1 éves létükre értelmesebbek nálam stb. Jó tényleg hülye vagyok néha, meg kicsit "sok", de ezeket már nem poénból mondja, hanem teljesen komolyan lenéz.
2012. máj. 17. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!